.

.

Со попуст
MichaelPro Виткање Хексадецимален Копче Ален Клуч Сет со SAE и Метрички во 17 Големини, 2 Пакет – Трајни & Индустриски Одделение Алатка (Црно / Бели)

MichaelPro Виткање Хексадецимален Копче Ален Клуч Сет со SAE и Метрички во 17 Големини, 2 Пакет – Трајни &

DEN 445.68

Од стока
Во магацинот

2 Пакети со двете големини во SAE (5/64", 3/32", 7/64", 1/8", 9/64", 5/32", 3/16", 7/32", 1/4") и Метрички (1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8 мм).Вкупно 17 големини вклучени.Лесен за Употреба и Носат : Преносни виткање хексадецимален копче ален клуч сет со големина видливи ознаки за лесна идентификација.Сеопфатна Апликации : Идеален за поправки и одржување на на велосипеди, мотоцикли, возила и machineries.Високо Квалитетен Материјал и Дизајн : Внатрешни пластични ребра обезбедува трајност додека црн-оксид заврши Хром Vanadium челик (CR-V) нуди солиден сила рѓа-отпор.На мека гума обезбедува безбедна & удобен зафат кој го спречува корисникот на замор.Изработени во Тајван : Широко признати за производство на алатки кои се на индустриски одделение кое ги исполнува строгите ANSI стандард.Покрај тоа, Michael Pro нуди ограничена доживотна гаранција за нашиот хексадецимален клучните групи.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3173.04

※Емитираат различни слатки боја шеми.Додадете празнична атмосфера во вашиот дом ※Повеќе осветлување

DEN 1010.16

Доаѓа со црна преносни здрав случај за лесно складирање, притисок и шок отпор На читање на дигитални LED д

DEN 890.40

Удобен центар пати го прави презентации на лесен и едноставен за транспорт.Екстра пати згаснува штом пр

DEN 478.80

Проверка на задната страна на ТВ уредот за да бидете сигурни дека вашиот VESA моделот е 75x75 или 100x100.Црна пр

DEN 1372.80

100% сосема нов и висок квалитет.функција : .Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавни

DEN 2200.80

Материјал : Направен од висок квалитет на челик и ПВЦ материјали, силни и издржливи.Дизајн : Две се повле

DEN 359.76

Карактеристики : Материјал : пластични Боја : црна Пакет вклучува : 50 x Директно barbs 50 x Tee фитинзи 50 x Лактит

DEN 139.92

Секој се жали дека скалирање скали со традиционалните нож е кавга, па дури и внимателни оние кои имаат т

DEN 191.76

Никогаш не грижи се за да го најдете вашиот далечински насекаде кога сакате да го отворите со вашиот ТВ,

DEN 1329.60

Прозорецот планината е специјално дизајниран за wyze cam v3 Добиете прозорец планината може да им обезбеди

DEN 3909.12

Антивлажност боја и sealer.Пристап до резерви на точка на грижа.Направени од еукалиптус дрво.Вртливата caster

DEN 859.20

Поголем Капацитет : Хард случај може да одговара на вашите jbl клип 4 bluetooth звучник совршено и има површина

DEN 263.76

Материјал : задебелена леќа е направен од висок квалитет на стакло и добро заштитени со двојно rubbery рамк

DEN 288.00

Производ Вклучува : 3 пакет (Филтри се продава одделно.Филтер не се вклучени.Чисти, без иритација на кожа

DEN 539.76

ISM, MMDS, WLAN, Wi MAX, TTL, CMOS компатибилен контрола, 7 V максимален напон, 27d Bm максимална влезна моќност Дигитален

DEN 143.76

[Компатибилен за] i Phone 13 / 13 Про, 6.1 инчи.Arae Екран Заштитник направени од најновите премиум квалитет 9 H Ри

DEN 405.36

Рака лосион шише може да се примени за да се бања,кујна,хотел,КТВ и повеќе.Ширина : 3 【лесен за употреба】

DEN 995.04

Серија : 14 AK.Заварување тип : Миг Факел.Материјал : Пластика.Поле на примена : заварување.Големина : Кабел :

DEN 287.76

Децата ракавица клипови е многу лесен за употреба, стегната на ракавица кога ќе го користите, така што р

DEN 359.76

Држи вашиот Fitbit полнење 3 безбедно место за време на тешки вежби.Нерѓосувачки челик тока се осигура ваша

DEN 360.00

Откако ќе се обиде на LINHART четка за заби, вие никогаш не ќе се вратам!.Нашата мека, dual должината на влакнат