.

.

Со попуст
Зголемена Компактен Козметички Огледало Конус Џеб Шминка Огледало, Рачни Патување Шминка Огледало Со Зголемување И 1x Вистински Приказ Огледало За Патување Или Ва?

Зголемена Компактен Козметички Огледало Конус Џеб Шминка Огледало, Рачни Патување Шминка Огледало Со Зголемување

DEN 492.00

Од стока
Во магацинот

98inch Applicable сценарија : прав соби, бањи, спални, се случува надвор, патуваат, датира и на други места.Многу погоден за патување, за статистика, отворен, слободен, па дури и семејна употреба.Ве молиме однесувајте се кон себе си или некој посебен за да оваа шминка огледало.Доколку имате добра идеја, само ни ги испратите вашите омилени слики преку е-маил и ние ќе го направи тоа за вас. Да се чува далеку од оган извори и висока температура места.Печатење : единствено еднострана printing Material : полиестер + стакло lens Size : 7.Многу удобен простор за чување-големина : 7. Чувајте го надвор од дофат на децата, и да се избегне допирање и користење од страна на доенчињата и малите деца. Ако тоа е валкано, избришете ја со мека крпа и исушете го на ладно, суво место.Материјал : полиестер + стаклена леќа. Не користете жешка вода или детергент за чистење.Огледало лупа со шминка или затворање пинцети покажа јасна рефлексија.Совршен подарок : Овој мал огледало ќе стане исклучителен подарок за Божиќ, роденден, Денот на Вљубените, годишнина, матура, денот на Благодарноста, Ден на Мајката и други прилики.Лесно го стави во џебот, паричник, чанта, козметички торба, така што ќе може да се применуваат шминка во секое време, насекаде. Откако производот е направен, таа е затворена и спакуван.98inch, тоа е светлина и преносни. Избегне директна или долготрајна изложеност на сончева светлина или светлина.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1010.16

Доаѓа со црна преносни здрав случај за лесно складирање, притисок и шок отпор На читање на дигитални LED д

DEN 911.76

Тоа не е само украс, но исто така се идеални подароци за вашите семејства, пријатели на Роденден, Housewarming,

DEN 10064.64

Со цел да уживаат одличен квалитет на звукот за време на патувањето.Кога системот не успее, неуспехот св

DEN 1329.60

Прозорецот планината е специјално дизајниран за wyze cam v3 Добиете прозорец планината може да им обезбеди

DEN 654.00

NPFH60 Замена на Висок Капацитет на Батерија, Литиум ЈОНСКА НеМеморија Дизајн.Батерии и полнач се опфатени

DEN 1900.32

Пакет Димензии : 7 L x 9 H x 9 W (инчи).Пакет Тежина : 0.6 фунти.Земја на Потекло : Мексико.Дел Број : 705705...

DEN 2200.80

Материјал : Направен од висок квалитет на челик и ПВЦ материјали, силни и издржливи.Дизајн : Две се повле

DEN 2184.00

Материјал : Алуминиум.Description Voltage 12 V DC, мозочен Удар Должина 1.Линеарна actuator се направени од високо квалит

DEN 1310.16

Карактеристики : Материјал : Metal Voltage : DC 12 VMaximum push / pull : Прибл.6 inch Weight : 990g Quantity : 1pc Package included1 x Линеарна Actuator

DEN 695.76

Пламен Retardant И ИзолацијаОва реле со висок квалитет пламен retardant школка, добра изолација перформанси.Без

DEN 479.76

【ПРОМЕНЛИВА ГОЛЕМИНА】 : Popup перење попречи е 15.7x15.7x18.5 кога во исправена и 15.7x15.7x2 во кога се намалат.Негов

DEN 1680.00

name" : "Точка Калибрација Тегови : Калибрација на телесната Тежина.Номинална Маса : 200mg.Калибрација Тежина

DEN 995.04

Серија : 14 AK.Заварување тип : Миг Факел.Материјал : Пластика.Поле на примена : заварување.Големина : Кабел :

DEN 359.76

Држи вашиот Fitbit полнење 3 безбедно место за време на тешки вежби.Нерѓосувачки челик тока се осигура ваша

DEN 3167.76

▶Задоволство Гаранција : бројот на производи што ветија од светот е толку голема што тие имаат сомнежи

DEN 503.76

Полиестер Секој панел мерки 52 инчен широк од 72 инчи долго.Овие voile завеси одговара на секој тип на дом ре

DEN 988.56

15 x 15 x 5cm Пакет Тежина : 150g Факултативна Боја : Бела, Златен, Розова Пакет се Вклучени : 1 x Лице Стегне Машин

DEN 263.76

Материјал : задебелена леќа е направен од висок квалитет на стакло и добро заштитени со двојно rubbery рамк

DEN 1507.20

Тоа можат да бидат споени со различни АД и претставуваат различни дигитални централизирана набавка сис

DEN 1919.76

Witching час сенка палета 12 нијанси и јас секогаш ќе биде со вас рака огледало.Сенки Палета сенки во neutrals, по

DEN 3909.12

Антивлажност боја и sealer.Пристап до резерви на точка на грижа.Направени од еукалиптус дрво.Вртливата caster

DEN 12959.76

Задржи фабрика USB.Најновата верзија на Android 10 Оперативниот Систем, Rockchip RK3399 PX6 HexaCore CPU processor со 4 G RAM мемори