.

.

Со попуст
Роденден Баш Десерт Партија Пакет - Хартија Плочи, Пијалаци Салфетки, Чаши, и Маса Покрие Сет (Служи 16)

Роденден Баш Десерт Партија Пакет - Хартија Плочи, Пијалаци Салфетки, Чаши, и Маса Покрие Сет (Служи 16)

DEN 598.80

Од стока
Во магацинот

Го прослават со овој Роденден Баш Десерт Страна Пак!.Кој "YAY!" дизајниран плочи и салфетки со "Среќен Роденден", чаши и табела ги покрие сите избрани во светли бои.Совршен за било шарени роденден прослави за деца и возрасни слично!.Сет вклучува 16 хартија десерт плочи (7"), 16 пијалаци салфети (5"), 16 хартија, чаши (8oz), и 1 пластична маса капак (48" x 88").Се создаде светла табела се прикаже со овој Роденден Баш Десерт Страна Пак! "YAY!" прибор за на маса е шарени и празнична, но неутрални доволно за да го прослават никого.Се создаде забава tablescape со "Среќен Роденден", чаши и табела поклопец како што го прослават деца и возрасни, соработници, или пријатели!Служи омилени третира, пијалаци и десерт за до 16 гости.Плус, хартија, прибор за на маса прави расчистување бриз!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 359.76

Fingerlings Роденден Материјали Пакет Пакет за 16 Гости со 7 Нога Банер 16 9" Хартија Плочи 16 Големи Ручек Салфе

DEN 599.52

вклучува 24 вечера плочи, десерт чинии, чаши, гранки, лажици, 40 ручек салфетки, 2 цврста маса облека.Додаде

DEN 1007.76

Замрзнато 2 Роденден Декорација Комплет вклучува 4 предмети : Вклучува Табела Маска, Индивидуализира Ба

DEN 436.80

Официјално лиценцирани Rachael Hale партија материјали за 16 гости 16 Секоја 9" хартија плочи, 7" хартија плочи, п

DEN 2222.40

????90 ДЕН ПОПРОДАЖБА на УСЛУГИ : Во Таму за Вас, нашите #1 приоритет е да донесе среќа на нашите гости!Ако им

DEN 790.80

Имаат сосема вилицанекое време со оваа Ајкула Роденден Пакет!.Кој ајкула плочи и "CHOMP!" салфетки со коорд

DEN 143.76

СОВРШЕН ПАРТИЈА ОРКЕСТАРОТ – Комплимент вашиот военотематските партија со нашите пакет на 7" круг плоч

DEN 647.76

Битката е со ова целосно Стрела Битка Зона Десерт Страна Пак!.Nerfинспириран blasters и мека куршуми на порток

DEN 527.76

Удобен и практичен да се Направи една убава и незаборавна забава со нашите симпатична Диносаурус парти

DEN 527.76

Сина Роденден Бебе Туш Партија Пакет за 25 Гости 25 Вечера Плочи 10.5" 25 Десерт Плочи 8" 25 Ручек Салфетки 25 П

DEN 191.28

DISHING НАДВОР DELISH ТРЕТИРА НИКОГАШ не ИЗГЛЕДАШЕ CUTERStrong и сјајни Секој пакет содржи 12 еднорог печати кеси.ИЗ

DEN 383.76

Додади ја оваа groovy Вратоврска Боја на Виножито Десерт Страна Пак во вашата партија маса!.Совршен придру

DEN 239.76

Оваа брзо се претвори во бизнис концепт на ПАРТИЈАТА.Сет на 24карактер форми ГОЛЕМИНА 6 црвена со бела то

DEN 189.12

ВКЛУЧУВА Олаф партија во собата за 16 гости : (50) пијалоци салфетки, (16) 9" плоштад плочи, (1) мини piñata декора