.

.

Со попуст
Goton Компатибилен за iPhone 13 Леќи на Камерата Заштитник, Сјајот Bling 9H Калено Стакло Камера Покрие Екран Заштитник за iPhone 13 6.1 инчи/iPhone 13 5.4 инчен 2021 (Сина Сјај)

Goton Компатибилен за iPhone 13 Леќи на Камерата Заштитник, Сјајот Bling 9H Калено Стакло Камера Покрие Екран

DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

【Прилагодени Модели】Компатибилен за i Phone 13(6.1") i Phone 13 Мини(5.4") 2021 на камерата леќи на камерата целосно покривање HD калено стакло камера заштитник - 1 Buc. 【Висока Оригиналната Резолуција】Прецизни молекуларно ниво ласерски сече HD калено стакло и алуминиум легура камера заштитник со oleophobic слој се обезбеди оригинална висока резолуција за слики и видео записи за да ги штити од пот и нафтени остатоци од отпечатоци од прсти. 【Ноќ круг】На посебно дизајнирани ноќ круг околу флеш ќе го задржи вашиот Apple i Phone 13 Про Max 6.1 i Phone 13 Про 5.4 инчен камерата се изврши подобро под слаба светлина околности.Нема остатоци, Без магла, Не сина светлина настанува кога го користите блицот. 【Меур-Free & Лесно се Инсталира】На нано-електростатско HD калено стакло и алуминиум легура камера заштитници може да се меур-слободни.автоматски adsorbed на леќите на камерата , и чисто отстранети без никакви остатоци. 【GOTON КВАЛИТЕТНА УСЛУГА】најдобра услуга и решение ќе бидат обезбедени за вас од страна на Goton ако имате било каков проблем на овој производ, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС преку е-маил.за i Phone 13(6.1") / i Phone 13 Мини(5.4").

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3909.12

Антивлажност боја и sealer.Пристап до резерви на точка на грижа.Направени од еукалиптус дрво.Вртливата caster

DEN 215.76

6 D Multilayer Трепките – Zenotti меки трепките донесе врвен квалитет и премиум влакна(0.ZENOTTI' S ГАРАНЦИЈА за Вашет

DEN 445.68

2 Пакети со двете големини во SAE (5 / 64", 3 / 32", 7 / 64", 1 / 8", 9 / 64", 5 / 32", 3 / 16", 7 / 32", 1 / 4") и Метрички (1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8 мм)

DEN 345.60

DOITOOL Ткиво Кутија Бања Тоалетот Морон Ѕид Монтирани Тоалетна Хартија Капакот на Држачот се Тркалаат Скл

DEN 695.76

Пламен Retardant И ИзолацијаОва реле со висок квалитет пламен retardant школка, добра изолација перформанси.Без

DEN 189.60

DIY заварување проектот компонента 2" шупливи челична топка.Со заварчик ние снабдување на тешко да се нај

DEN 654.00

NPFH60 Замена на Висок Капацитет на Батерија, Литиум ЈОНСКА НеМеморија Дизајн.Батерии и полнач се опфатени

DEN 263.76

Ова за нега на коса производ е направен од избришечиста најлон.Спецификација : Големина : Прибл.* Оваа к

DEN 478.80

Проверка на задната страна на ТВ уредот за да бидете сигурни дека вашиот VESA моделот е 75x75 или 100x100.Црна пр

DEN 1507.20

Тоа можат да бидат споени со различни АД и претставуваат различни дигитални централизирана набавка сис

DEN 396.00

Непречено се справи со профилот ви овозможува лесно да се применуваат повеќе вртежен момент на fastener.Нап

DEN 359.76

Карактеристики : Материјал : пластични Боја : црна Пакет вклучува : 50 x Директно barbs 50 x Tee фитинзи 50 x Лактит

DEN 12959.76

Задржи фабрика USB.Најновата верзија на Android 10 Оперативниот Систем, Rockchip RK3399 PX6 HexaCore CPU processor со 4 G RAM мемори

DEN 263.76

Материјал : задебелена леќа е направен од висок квалитет на стакло и добро заштитени со двојно rubbery рамк

DEN 3173.04

※Емитираат различни слатки боја шеми.Додадете празнична атмосфера во вашиот дом ※Повеќе осветлување

DEN 671.52

Ткаенини : Лесни и Дише, Брзсува и UPF 50 УДОБНО : Лесни одговара за максимална удобност при пешачење.Мека и

DEN 539.76

ISM, MMDS, WLAN, Wi MAX, TTL, CMOS компатибилен контрола, 7 V максимален напон, 27d Bm максимална влезна моќност...

DEN 859.20

Поголем Капацитет : Хард случај може да одговара на вашите jbl клип 4 bluetooth звучник совршено и има површина

DEN 1919.76

Witching час сенка палета 12 нијанси и јас секогаш ќе биде со вас рака огледало.Сенки Палета сенки во neutrals, по