.

.

Со попуст
Kode Професионални Апсолутен Поправка Шампон (16oz)

Kode Професионални Апсолутен Поправка Шампон (16oz)

DEN 720.00

Од стока
Во магацинот

КП Апсолутен Поправка Шампон е дизајниран за поправка на оштетена и обоена коса.Збогатен со Keratin дека е составен од Амино Actis дека активно да навлезат во косата вратило да се поправи, да се зајакне и revitie тоа.Види најдобри резултати по спарувањето со Апсолутен Поправка на средството за смекнување на косата и Brillian Серум.Paraben-Free и Сулфат-Бесплатни Производи.Производи НЕ се Тестирани на Животни.За Хемиски Третирана или Оштетена Коса.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 210.96

12течност унца шише Neutrogena АнтиОстатоци Појаснување Шампон да помогне да се отстрани до 90% од тешки, dulling о

DEN 1103.76

Шампонот е деликатна формула чисти косата во длабочина, оставајќи светлина, свилен мека, сјајна, и лесно

DEN 599.76

Добиете Мазна, хидрат и weighless коса со Алое Вера.ПостKeratin и Боја Грижа.Вегетаријанската и Органски.cabello suave

DEN 794.40

Тоа е вегетаријанска производ.Не постојат додаваат конзерванси и без вештачки бои.Тоа е 100% Природен.Nutrix

DEN 492.72

За сува, досадна, оштетена коса.Чисти и третира влакна додавање на интензивен сјај.Антистареењето.Без д

DEN 926.40

Чиста шампон направени со најдобрите хипоалерген состојки.Јојоба, Aloe, Кокосово, и Витамин Е Сите природ

DEN 1292.88

Кромид Масло од Црно Семе & Зелен Чај, Масло го Стимулира скалпот, се промовира циркулацијата на крвта и

DEN 334.80

Обидете се тоа ризик бесплатно без прашања и врвни услуги на клиентите.Немаш ништо да изгубите и вашето

DEN 359.76

Сончогледово масло испорачува влага, мекост, сјај и заштита.Го зајакнува косата додека заклучување во и

DEN 708.00

Рачно изработени & Сите Природни Поглезите со нашите рачно изработени цврст шампон барови.Секој бар е 4

DEN 599.52

Бања И Убавина.Ова е за 1 buc.Унисекс Kerastase Nutritive NutriThermique ТермоРеактивен Интензивна Исхрана Masque Deep Исхрана,

DEN 2313.60

Природно Активна Состојка 100% .Не Амонијак.Лесна формула со природни екстракти.Пченка Шеќер : Испорача д

DEN 1836.00

ECOLOG ТЕЛО / СЈАЈ ЗА ШАМПОН.За досадна и сува коса која е тешко да се чешел.Идеален за луѓе чија коса е оштет

DEN 1682.40

Мирис : Цитрус & Сл (Tangerine, Смокви и Clary Мудрец на база на Мошус и Килибар).Црна Кањонот Argan Масло Коса Шампо

DEN 359.76

ЧИСТИ, додека намалување на првут и подели завршува, промовирање на растот на косата, како и создавање с

DEN 1749.60

Нашиот најголем луксузен коса чистење.Збогатена со амино киселини и пептиди.Неверојатни лимон, рузмари