.

.

Со попуст
Од 15 Парчиња 2 Инчен Бело Бебе Сина, Кафена Плетен Ратан Топки Декоративни Orbs Вазна Спојници за Сад, Свадба Маса Декорација, мечето Бебе Туш Неутрален Селски Партија

Од 15 Парчиња 2 Инчен Бело Бебе Сина, Кафена Плетен Ратан Топки Декоративни Orbs Вазна Спојници за Сад, Свадба

DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

Можете да string овие плетен ратан топки да висат на тераса, врата, прозорец, таванот или како позадина ѕид декорација.DIY Занает Проект : Тоа е природен рачно изработени ратан топката.Тоа е убав избор, да декорирате вашиот дом, додадете шик и ретро чувство.Широк Прилики : Многу погодна за основни додатоци за вазна сад додатен, занает DIY проект, домашна табела декорација, цветни аранжмани, бебе туш, ароматерапијата додатоци, партија виси декорација.Пакет се Вклучени : 15pcs 2inch Бело Бебе Сина, Кафена Плетен Ратан Топки.Плетен Ратан Топка Големина : декорација Twig orbs димензии се 2 инчи,со дијаметар од прибл.Пакување Листа : 5x 2inch Бела Плетен Ратан Топки 5x 2inch Бебе Сини Плетен Ратан Топки 5x 2inch Браун Плетен Ратан Топки.Одлично за Божиќ подарок,исто така погоден за табела centerpieces, дом или канцеларија оркестарот, свадба, роденден, Божик, Нова Година, на Вљубените, спална соба, училница, градинка или канцеларија, фестивал декорација.Сигурен Материјал : orbs украсни топки во собата е направен од ткаени ратан дрво, со живописни и светли бои, здрав и здрав, што е за обновливи и не е лесно да исчезнат, деформирајте или пауза за долгорочна употреба.Мала големина за вас да ги красат лесно, не заземаат премногу простор во вашиот дом, исто така, преносни за вас да се носат и продавница поради мала тежина.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 215.76

Прилики Не само што се тие големи за мозаици, но тие се, исто така, страшно за занаети и дома декор акцент

DEN 744.00

Бисери и дијаманти големина се движи од 10мм30мм избрани спојници за вазна, Модерен дом оркестарот Маса д

DEN 430.80

3 Килограми Торба за на ~550 Парчиња Јасно Акрилик Екранот Мраз Камења.Пакет од Акрил Имитира Екранот Мраз

DEN 1581.60

Ве молиме овозможи ±5 Pcs грешка поради прирачник за пребројување на гласовите,ве Молиме бидете сигурни д

DEN 311.76

Количина : Секој пакет вклучува 70 парчиња на јасни акрилик лажни коцки мраз,количеството многу е доволн

DEN 335.76

Димензии : Должина 16mm18mm,Количина : околу 215~225 компјутери.Одличен квалитет и прифатлива цена.Тие се еднос

DEN 551.76

* На младите треба да биде под надзор на сите времиња кога се користи овој производ Исто така добар за иг

DEN 551.52

Пакетот Вклучува за 340pcs плажа школка монистра со околу 18~20mm долго, 13~14mm широк, 6~8мм дебели, совршен за сек

DEN 1847.52

Ние нудиме на три различни големини на море стакло за разни занаети, вклучувајќи накит & мозаици.Просечн

DEN 239.76

Користи Убава Акрилик Кршен Мраз Кристали изгледаат одлично во секој случај и да се направи совршен та

DEN 455.76

Квалитетот јасно акрилик коцки мраз во малку неправилни форма за да се овозможи вистинска мраз изглед.О

DEN 1718.40

Бисери немаат дупки да го даде завршувањето изгледа избрани спојници за вазна, Модерен дом оркестарот М

DEN 167.52

Големина 27 мм, Количина 100 Грама.Препораки за аквариум спојници, вазна, спојници, пејсаж, градина декора

DEN 887.76

Својата одлична за Централен Оркестарот и Табела ги расфрла.Тие имаат одлична тежина која ќе им овозмож

DEN 287.76

Имитација бисер string големина : секој бисер вазна додатен мерки за прибл.Лесен за употреба и чување на : С