.

.

Со попуст
Отворено Во земјата Светла Низок Напон 12-24V,6W ДОВЕДЕ И Пејсажи Осветлување со Брзи Конектори,Водоотпорен Подземни Светлина на Палубата, чекор по Чекор, Двор,Pack 4 (6W, Б

Отворено Во земјата Светла Низок Напон 12-24V,6W ДОВЕДЕ И Пејсажи Осветлување со Брзи Конектори,Водоотпорен

DEN 2543.76

Од стока
Во магацинот

Отворено Во земјата Светла Низок Напон 6 W,Висока осветленост 600lm за една светлина, совршен оптичка леќа дизајн на 60 степен uplighting зрак агол да светне вашиот отворено палубата, двор,добро,двор, пат, итн.LED земјата светла отворено водоотпорен 12 V работи за низок напон од AC/DC12-24 V што го прави тоа safty да се користи околу децата и домашните миленичиња.Ве молиме да се поврзете на овој производ да се трансформатор (Трансформатор бараат за да се промени 110 V на AC/DC12 V-24 V,низок напон жица и трансформатор НЕ се вклучени) за инсталација.Низок Напон пејсажи осветлување & додатоци се вклучени 4pack LED пејсажи осветлување AC/DC12-24 V и 8pack брз жица конектори,лесно да се инсталира за затворен&отворено светлина.LED спот светла отворено со Вода тесни фоки, притисок гумена заптивка, гума печат околу жица exit (излез).IP67 ,алуминиум тело и калено стакло и високо-квалитетни Нерѓосувачки челик панел за шок отпорни,која withstands врнежлив и снежните времето.Пејзаж inground осветлување Низок Напон Живот до 50.000 часа на овој И Inground Светла,фабрика поддршка,100% тест пред пратката,само контактирајте со нас по продажба на поддршка.Настава : . 1. Завртка 2. Нерѓосувачки челик капак. 3. Калено стакло. 4. Водоотпорен гумена заптивка 5. Лен. 6.Црна gluewater. 7. LED чип. 8. Алуминиум одбор. 9. Моменталниот возач AC/DC12-24 V. 10.Алуминиум топлина мијалник. 11.Погребан дел 12.Жица.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3663.84 -100 %

Пакување големина : 32.Музика и филмови се игра брзо, но брзо повлекување под висок зголемување.Моќ / карт

DEN 1507.20 -100 %

Тоа можат да бидат споени со различни АД и претставуваат различни дигитални централизирана набавка сис

DEN 1680.00 -100 %

name" : "Точка Калибрација Тегови : Калибрација на телесната Тежина.Номинална Маса : 200mg.Калибрација Тежина

DEN 478.80 -100 %

Проверка на задната страна на ТВ уредот за да бидете сигурни дека вашиот VESA моделот е 75x75 или 100x100.Црна пр

DEN 2380.80 -100 %

ШИРОКА ПРИМЕНА : Овие украси може да ги красат Новогодишни Фестивал, висеше на Прозорци, врати, под таван

DEN 2184.00 -100 %

Материјал : Алуминиум.Description Voltage 12 V DC, мозочен Удар Должина 1.Линеарна actuator се направени од високо квалит

DEN 139.92 -100 %

Секој се жали дека скалирање скали со традиционалните нож е кавга, па дури и внимателни оние кои имаат т

DEN 345.60 -100 %

DOITOOL Ткиво Кутија Бања Тоалетот Морон Ѕид Монтирани Тоалетна Хартија Капакот на Држачот се Тркалаат Скл

DEN 1372.80 -100 %

100% сосема нов и висок квалитет.функција : .Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавни

DEN 479.76 -100 %

【ПРОМЕНЛИВА ГОЛЕМИНА】 : Popup перење попречи е 15.7x15.7x18.5 кога во исправена и 15.7x15.7x2 во кога се намалат.Негов

DEN 263.76 -100 %

【Прилагодени Модели】Компатибилен за i Phone 13(6.1") i Phone 13 Мини(5.4") 2021 на камерата леќи на камерата целосно п

DEN 453.36 -100 %

Табела оркестарот Модерен декор Farmhouse кујна Салфетка Носители Дома декор Организатор Оркестарот Кујна

DEN 215.76 -100 %

6 D Multilayer Трепките – Zenotti меки трепките донесе врвен квалитет и премиум влакна(0.ZENOTTI' S ГАРАНЦИЈА за Вашет

DEN 671.52 -100 %

Ткаенини : Лесни и Дише, Брзсува и UPF 50 УДОБНО : Лесни одговара за максимална удобност при пешачење.Мека и

DEN 3909.12 -100 %

Антивлажност боја и sealer.Пристап до резерви на точка на грижа.Направени од еукалиптус дрво.Вртливата caster

DEN 287.76 -100 %

Децата ракавица клипови е многу лесен за употреба, стегната на ракавица кога ќе го користите, така што р