.

.

Со попуст
TJLSS Модерна Метал Квалитет Кварц, Нечујно Не Темпирана Батерија Управувана Home Office Часовник

TJLSS Модерна Метал Квалитет Кварц, Нечујно Не Темпирана Батерија Управувана Home Office Часовник

DEN 2669.76

Од стока
Во магацинот

★ Ве молиме контактирајте со нас ако никакви проблеми. ★Ѕидниот часовник е комбинација на основаноста на време и мајсторство,Со дизајн креативност, внимание на детали, секој производ достоен за собирање домашен уметнички дела. ★Dual-извор кристал, одличен квалитет : со користење на активни кристал и пасивни кристал, висока прецизност, висока стабилност, долг живот. ★Инструменти од стакло, висока пропустливост : Оптичко стакло, јасно покажува часовникот површина, дебелина 2mm транспарентен до 98%. ★Бакар поставува на рацете, како оди време точни : хексагонална бакар групи на раце, не е лесно да се тресат рацете.Име : ѕид clock Material : Метал алуминиум жица drawing Weight : 600 GSize : width30cm,height30cm Applicable места : Дома, Кујна, Канцеларија Училиште Часовник.Други предмети што е прикажано на сликата се поставени со украси, освен за главните производи, тие не се за продажба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 4694.64

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 359.76

Вие не мора да се грижите за часовникот бучава, бидејќи тоа може да создаде добро спиење и работната сре�

DEN 182.16

81g Пакет се Вклучени : 1 x Водоотпорен Часовник Забелешка : Тоа е малку водоотпорен и не може да се фрла дир

DEN 938.40

МОЛЧИ КВАРЦ МЕХАНИЗМИ : Часовниците се многу тивки.Нема досадни темпирана!!Механизмите се вдлабнати во �

DEN 431.76

Нетемпирана ѕиден часовник : Суперквалитетни кварц издржам движење гаранции точни време и апсолутно ти

DEN 1282.08

Овој предмет е дизајниран & направени да нарачате од Холандија Бар Столица Компанија.Часовникот Мерки 15

DEN 1415.76

Боја : Бела 【7 БОЈА NIGHTLIGHT СО 4 НИВО DIMMER】 7боја на ноќтасветлина го прави часовникот разноврсна за бројни �

DEN 3400.32

♥Нето тежина : 1600g ♥Боја : кафена ♥Новина дизајнер ѕидни часовници, со дијаметар е : 25.0 cm=9.80 инчи...

DEN 708.72

Раканасликани во Ликовна Стакло 12" дијаметар.Тимот бои и логоа.Зема 1 AA батеријата.Батеријата не се вклу�

DEN 708.00

Раканасликани во Ликовна Стакло 12" дијаметар.Тимот бои и логоа.Зема 1 AA батеријата.Батеријата не се вклу�

DEN 530.40

Батеријата напојува (но не се вклучени).Производот има дијаметар од 38.5 cm и вкупна височина од 50cm.Цврсто д

DEN 1679.76

Креативен Дизајн : 3 D шупливи дизајн со класични арапски numerals стил да го направи добра декорација.Доаѓа �

DEN 996.24

Овие часовници кварц направи голем дар.Часовникот е 12"x12" во големина.Направени од страна на Win Craft 12" Круг

DEN 791.76

Целосно Молчи.Рачно изработени.Ви благодарам многу за вашата нарачка.Совршени за дневна соба, кревет со