.

.

Со попуст
Janitized ЈАН-HVYCLOTH-3(3) Хартија Висока Ефикасност Премиум Замена Комерцијални Вакуум Торба за Hoover Y, Пацифик Steamex MyVac, Кралската правосмукалки (12-3 Пакети)

Janitized ЈАН-HVYCLOTH-3(3) Хартија Висока Ефикасност Премиум Замена Комерцијални Вакуум Торба за Hoover Y,

DEN 2327.28

Од стока
Во магацинот

Висока ефикасност премиум замена комерцијални вакуум хартиени кеси може да се користи за Hoover Y, Пацифик Steamex My Vac, Кралската правосмукалки. 3 ply, микро филтер специјално дизајниран за комерцијална употреба.Премиум филтер кеса дека ги исполнува или го надминува ОЕМ филтер ефикасност.Секој филтер кеса е отпечатен за лесно да препознаете вакуум тоа се вклопува.Janitized висока ефикасност премиум замена комерцијални вакуум кеси може да се користи за Hoover Y исправени, ОЕМ#4010801 Y; Пацифик Steamex Научник, ОЕМ #4010801 Y; Кралската CR50005 - 15' Исправени, ОЕМ #AR10140. Во случај на ОЕМ производителот не чест на нејзината гаранција кога користењето на Janitized бренд замена торби и/или филтри, АПЦ обезбедува нашата сина лента гаранција дека ги исполнува или го надминува ОЕМ гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2970.00

Тројно слоевит филтер кеса.Tripleобложени кеси и јаглерод слој да помогне да се неутрализира мириса.На диш

DEN 129.60

Со моќен стил на производство, ние линк за чистотата на воздухот и земјатапријателски намера заедно...

DEN 222.96

Дел No # 856 Се Вклопува Во Модели # Одговара На Различни Hoover Модели.Направени се од квалитетен материјал за

DEN 322.80

12 Enviro Care Замена МикроФилтрација Правосмукалка Прашина кеси со цел да се вклопи : Hoover Wind Tunnel Uprights Тип Y и Z..

DEN 383.76

Компатибилен со Кирби Sentria II Крајна G Дијамант G6 G5 G4 замена за 204811 Компатибилен со Кирби Avalir ,Кирби Sentria II ,

DEN 366.00

6 pack.Одговара на Нечистотија Ѓаволот Featherlite, Платина Сила, Ветре Лесни, и Вртливата Планирам Bagged правосму

DEN 530.16

Се продаваат како 10 / Картон.Замена кеси за Eureka SC5700 / 5800 Серија машини.Прашина печат.Замена кеси за Eureka Ко

DEN 791.76

1 Компатибилен со Исправени Правосмукалка Кеси BU4022 U BU4022 BU4021 BU4020 BU4018 2 Пакетот вклучува : 6 Pack за правосмук

DEN 203.28

Enviro Care Замена МикроФилтрација Правосмукалка Прашина Кеси со цел да се Вклопи Hoover Windtunnel Исправена Тип Y 9

DEN 645.60

Microfibre филтрација за да се задржи прашина и алергени заклучени Rubberised сопствени направени јака за да се с