.

.

Со попуст
Baosity 200 Парчиња Памук CORE Свеќа Фитили со ЈАЗИЧИЊА за Свеќа Одлуки 30мм 35mm одговара DIY Votive, Сад (Тегли, tins) и tealight Свеќи Лебди Свеќи

Baosity 200 Парчиња Памук CORE Свеќа Фитили со ЈАЗИЧИЊА за Свеќа Одлуки 30мм 35mm одговара DIY Votive, Сад

DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

Материјал : Памук.Должина : Околу. 3.0 cm / 1.18 инчен; 3.5 cm / 1.38 инчи (100pcs/големина).Боја : Како на сликата шоу.Различни големини фитили може да се користи кај сите типови на свеќа системи.Работи со било каков вид на восок (соја, парафински, восок, дланка восок, стопен путер и др.).Добредојдовте на нашата продавница.Ако сте љубители на Спортови и Активности на Отворено ,ние ќе го обезбеди она што го сакате, и им даде на вашиот многу се изненади.Опис : - 100% природен памук, заштита на животната средина. - Ниска Чад, одговара за Божиќ декоративни свеќа, Tealight чаши, Миризлива Свеќа Путер Светилка и повеќе. - Фитили се пре-восок и јазичиња совршен за свеќа одлуки и DIY свеќа проекти. - Работи со било каков вид на восок (соја, парафински, восок, дланка восок, стопен путер и др.) - Различни големини фитили може да се користи кај сите типови на свеќа системи.Спецификација : - Материјал : Памук - Должина На : Прибл. 3.0 cm / 1.18 инчен; 3.5 cm / 1.38 инчи (100pcs/големина) - Боја : Како на сликата show Package Вклучува : 200 Парчиња Свеќа Wicks Note : ве Молиме да бидете претпазливи со доза на боја и мирис додека одлуки свеќи,прекумерната доза може да влијаат на горење на ефикасноста и намалување на свеќи способност да останат осветлена.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 462.96

【Безбедни и нетоксични】Оваа свеќа фитил е направен од висок квалитет на органски коноп, безбеден и еко

DEN 263.76

Содржи 100pcs 6.0 инчен CD 22 свеќа фитили,база кол : 0.79 инчен(2cm).обложени со природна соја восок,нашите pretabbed и

DEN 263.76

ВисокоКвалитетни Материјали : Ова масло светилка сопственикот е направен од висококвалитет на метал, с

DEN 191.76

Различни големини s може да се користи кај сите типови на свеќа системи.s се превосок и јазичиња совршен

DEN 167.76

Плоштад плетенка фитили се најдобриот избор за изработка на восок свеќи.Тие, исто така може да се корист

DEN 383.76

Оваа памук фитил е одлична за правење на свеќи.Тоа може да се обезбеди пријатна атмосфера за тремот и фе

DEN 664.80

79 инчен Материјал : 100% природен памук&Отпорност на Топлина пена Пакетот вклучува : 50x10cm предвосок од свеќ

DEN 1663.20

Crocheting МИРИСИ СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Релаксирачка ароматерапијата искуство од почеток до крај.НАПРАВЕНИ с