.

.

Со попуст
BRAVINDEW 6 x 6' x6 Отворено за Складирање Засолниште Челик Градина Складирање Барака Трајни Складирање Шатор Преносни Простор за Заштеда на енергија за Складирање се Про

BRAVINDEW 6 x 6' x6 Отворено за Складирање Засолниште Челик Градина Складирање Барака Трајни Складирање Шатор

DEN 4752.00

Од стока
Во магацинот

Поклопецот доаѓа во едно парче со bungee кабелот железнички тензија систем кој исто така го држи капакот мазна и затегнато, кој е брзо да го инсталирате.Лесно да се Соберат или Деинсталирате : Комплет вклучува сите делови потребни,На алатката-бесплатно рамка го прави својот set-up супер брз и лесен.Разни Употреба : преносни складирање засолниште може да биде мотор за складирање засолниште, АТВ складирање барака, велосипед складирање шатор, снег компресори, моторни засолниште, Тоа е исто така погоден за мали тревник mowers, firewood или било која друга градинарство алатки,базен предмети, и повеќе.Вратите на предната и задната страна на складирање засолниште за лесен влез и излез, подобра прегледност и олеснување на циркулацијата на воздух. 2 Монтажни Roll-up Патент Врата : преносни барака со двојно патентите Вратата и токи има лесен-за да го инсталирате возен shutter врати и утврден од страна bungees канапи, тоа е лесно да се стави долу на дождлив или снежните денови за подобра заштита.Екстра-дебел Водоотпорен Покриеност на ПВЦ Платно : Зелена Индустриски одделение поклопецот е издржлив и да се направени од некоја напредни triple-слој rip запре што е УВ-третирани тоа ќе ги штити вашите предмети од се да се спротивстави на исчезнува, водоотпорен,анти-УВ, windproof, rainproof, dustproof, и анти-снег, итн.Дизајниран со delicated челик столбови и ПВЦ маска, нашите отворено за складирање засолниште фрли се користи за заштита на вашата опрема од сонце, дожд,снег и ветер.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 4233.60

Направи на сите челик Du Pont thermoset печени на прав обложени заврши кој е отпорен на ' рѓа и корозија.Shelter Logic е

DEN 7200.00

Овој двоен wheelie бин барака е идеален за криење на твојот кутии од поглед на градина.Тоа исто така може да

DEN 369.60

【Висок Квалитет】Изработени од еколошки материјали, нетоксични, неиритирачки, удобно, заштита од праши

DEN 1749.60

Ефикасно чување на градина или градина алатки или други материјали 【Попродажбата на услугата】 : Нашит