.

.

Со попуст
Nunchuck Далечински Игра Контрола,2in1 Изграден во Движење Плус Далечински и Nunchuck Контролер со Силикон Случај за Nintendo Wii, Wii U и Мини Wii

Nunchuck Далечински Игра Контрола,2in1 Изграден во Движење Плус Далечински и Nunchuck Контролер со Силикон

DEN 525.60

Од стока
Во магацинот

Опремени со врвка за околу рака.Далечинскиот управувач може да биде Меч за 1 Игра, Воланот за Дербито, Paintbrush, Голф Клуб, Авион и Повеќе.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.Нов тип на вградениот сензор за движење со зголемена чувствителност и здодевна работа за подобар игри искуство.Висок-квалитет не се лизга силикони случај штити Wii контролер од прашина, вибрации и да го оштети.Нека можете целосно да уживате во забавата на играта.Оваа Nunchuck Далечинска Контрола на Играта не е официјален Nintendo производ и е произведен од страна на трети лица производителот.Bigaint нуди 3 месеци бесплатно враќање услуга за сите на своите производи.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 890.40

Специјално дизајнирани за Nintendo Wii.Ова движење игра конзола доаѓа со серија на моќни копчиња и ергономск

DEN 1055.28

Спецификација : Материјал : ABS Тежина : 80g Size : 126x25x35mm / 5x1x1.Безжичниот примање на далечина е во сила во рок

DEN 1478.40

Дизајниран за добивање на инфраред сигнал од Wii конзола.Компатибилен со Nintendo Wii конзоли вклучувајќи Wii U

DEN 551.76

✔【Додади во Кошничка СЕГА】 Доби овој професионален игра контролер, ви овозможува да додадете втора ил

DEN 647.76

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Поставување на две замена nunchuk контролори,целосно компатибилен со Wii Конзола.ТРЕТА СТ

DEN 2299.20

Пакетот вклучува далечински управувач и контролор nunchucks за nintendo wii.Можно е да се игра во мултиплеер со ек

DEN 595.20

Оваа Wii Remote Controller е третото лице на производот, но изгледот и функциите на копчињата се исти како во ориг

DEN 1271.76

Bluetooth контролер за PS3 Уникатен стил, шок функција, поддршка сила повратни информации игра.Ергономски диз

DEN 551.76

Карактеристики на "В" и "Z" копчиња како и аналогни стап 3axis движење сензори (како на Wii Remote).Ова комбо нуди

DEN 551.76

Контролори & Прилози.За овој производ : Карактеристики : 1.Чувствителни движење сензори ги истакнуваат в

DEN 693.36

Ако имате било производ прашања, ве молиме да се консултирате со нас.Димензии : (4.Играчите се слободни да

DEN 700.80

Овој контролер, комбинација на advanced motionсетилните карактеристики на Wii Движење Плус со Wii Remote.Се продава

DEN 1732.80

Гаранција на квалитетот на производите.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да кон

DEN 1358.40

Nunchuck & Remote Controller сет .Регионот слободно, Тоа може да се користи за било која верзија на Nintendo Wii.Играчите се

DEN 871.20

Пакетот вклучува далечински управувач и контролор nunchucks за nintendo wii.Можно е да се игра во мултиплеер со ек

DEN 259.20

Жичен Kama Контролер за Nintendo Wiili Compatible со сите игри кои бараат Nintendo Nunchuk li Full акцелеметарски поддршка за дв

DEN 551.76

❀ Поврзете сензор за движење на вашиот далечински управувач за подобри точноста и подобра игра контрол

DEN 1461.60

Ова може да се каже да биде најголемиот израз на Wii Remote креативност, може да се суди двете движење и за на

DEN 436.80

Пакетот Вклучува : 4 x Движење Плус за Wii 4 x Силикони Случај.Компатибилен со : Nintendo Wii.Димензии : (11.50 x 1.97 x 1.38)

DEN 539.76

СО СЕНЗОР за ДВИЖЕЊЕ Е : за Wii remote е изграден во движење сензори кои судија движење и навалување, дозволув

DEN 1605.60

Замена Wiimote контролер за Wii и Wii U Конзола 3то лице направени се со истата технологија како официјален про

DEN 623.76

БЕЗЖИЧЕН КОНТРОЛЕР ЗА PS4 Ако планирате за користење на овој контролер за долги периоди на време, животн

DEN 2030.40

Bluetooth Безжична врска со Nintendo Wii / Wii (Може да работи со Wii remote togeher).Регионот Слободни Далечински управувач

DEN 1185.60

Гаранција на квалитетот на производите.Време На Испорака 2030 Дена.Ако имате било какви прашања, ве молим