.

.

Со попуст
Hollypet Само-Затоплување Рак Миленичиња Куќа Кревет 2 во 1 Количка за Перница Мат за Кучиња и Мачки, 14.6 x 14.6 инчи

Hollypet Само-Затоплување Рак Миленичиња Куќа Кревет 2 во 1 Количка за Перница Мат за Кучиња и Мачки, 14.6

DEN 695.76

Од стока
Во магацинот

СИТЕ-СЕЗОНА use - Совршена за домашни миленици како куче, мачка, куче, итн Спецификација - Димензии : 14.За Hollypet Hollypet е високо посветени на своите клиенти, ние стоиме зад нашите производи и комитенти - Сигурен Квалитет : Со преку 10 години искуство, постојано слушање на потребите на нашите клиенти - Сите производни Линии : Нашите производи, главно, вклучуваат Мачка во Кревет, Мачка Активност Дрво, Мачка Играчка, Куче Кревет, Куче Играчка, Миленичиња Чешлање - се Препорачува да се користи во затворени простории или на отворено, и им обезбеди на вашите драги миленици топол дом и нека миленици уживаат во забавата на игра на целиот пат Карактеристики - Удобен, топла и пријатна милениче кревет - Преносни и лесни за патување - парична Казна изработка, трајни и практични - Површина перат.Можат да бидат поставени во балкон ходникот или на други места без да се грижиш за лизгање, обезбедување на топла и сува засолниште за домашни миленици.Главно направени во краток кадифен и PP памук високо еластична пена, многу мека и пријатна да се задржи вашето домашно милениче далеку од студот.Површината перат куче кревет и патент перница мат.Авто-затоплување Ткаенина.Се препорачува 2 недели чистење, 3 месеци за нова, може да се купи 2 замена употреба.8"/37x37x35cm, се препорачува за домашни миленици.Симпатична рак во облик на мачката спие кревет е многу мека и дише, естетски и функционален дизајн.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3944.16

Собори сува ниска.Поставените рабови се создаде чувство на сигурност и обезбедува одлична поддршка за

DEN 357.60

Со супер меки кадифен ткаенини, вашиот малку кожен пријатели ќе се чувствувате пријатно и топло внатре

DEN 1895.76

Памук поместена ѕидови дизајниран да веднаш контура на следната и главата за оптимална удобност.Соврше

DEN 10080.00

ОТСТРАНЛИВ НАДВОРЕШНИОТ COVEREasy да се чисти со zippered отстранлив капак тоа е машина перат за напор care REVERSIBLE D

DEN 1936.80

★ Дебело дрво, зацврстување на товарот, фина текстура, зелен,, лесен за чистење, долг животен век.★ Голем

DEN 2303.76

Тоа може, исто така, контурите на телото за вистински ортопедски поддршка.Екстра 2 бонус поклопецот е од

DEN 343.68

Кадифен на Мачка во Кревет Затворен Мачка : Кристал велур производи, помеки и повеќе кожапријателски, ку

DEN 503.76

"оваа ултрамеки кадифени мачка кревет има темно сива боја и мека бела кадифен уреденост.целокупната дим

DEN 3568.08

Ние и ветуваме на todo се потрудиме да ви помогне со било клиент прашања може да имате.ГОЛЕМИНА : S : 50*40*20 М :

DEN 623.76

❤ Разноврсна и пријателски дизајн : АнтиЛизга дизајн на куче подлога работи одлично на тврдо или плочки

DEN 311.76

Оваа hammock не е само една мачка виси кревет, но, исто така, одлично за други мали животни како што се ferrets , х

DEN 311.76

❶ "Симпатична Троседот Форма" : Симпатична и посебен кревет за вашиот прекрасна милениче, кога вашето до

DEN 2181.60

Направи долго кадифен, супер меки и супер топло.Удобно допир, околу 4 cm долги кадифен коса, миленичиња са

DEN 503.76

Мачката кревет може да биде малку помал за вашето куче.3 инчен (помалку од 12 кг) L : 18.Малку Мачка Топката

DEN 503.76

Куче круг кревет обезбедува целосна смисла на безбедност за вашето домашно милениче.Вие само треба да г

DEN 479.76

На само нешто повеќе од стилски дизајн за оваа убава милениче кревет е да се знае дека 5% од сите продажба

DEN 959.76

Едноставно машина за миење на нежна во ладна вода и се собори сува ниска или се исуши.✔Работи одлично на

DEN 551.76

Удобност и длабок сон : На удобен смирувачки куче кревет е направен од премиум меки кадифен, и оваа faux кр