.

.

Со попуст
xigua Божиќ Модел Шише за Вода, не ' Рѓосувачки Челик Изолирани Шишиња со Вода со Слама Капаци, Вакуум Топла и Ладна Вода Шише Leakproof Спорт Шишиња со Вода 20 мл

xigua Божиќ Модел Шише за Вода, не ' Рѓосувачки Челик Изолирани Шишиња со Вода со Слама Капаци, Вакуум Топла

DEN 527.52

Од стока
Во магацинот

ПРЕНОСНИ : Нашата вода шише големина е 10.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашите спортски шише за вода е направен од високо-квалитет трајни на 304 нерѓосувачки челик материјал, без BPA, можат да го издржат висока температура или се задржи топло и ладно, и целото шише може да се отстрани и да се мијат, здрава заштита на животната средина, безопасни за човечкото тело.8 inch Printing : Hd printing Heat зачувување време : над 45℃ за 10 часа, над 65 ℃ за 6 hours EFFICIENT ТОПЛИНА PRESERVATIONHigh квалитетни нерѓосувачки челик двојно вакуум структура, добра изолација effect Easy CARRYSports шише за вода е светла и лесна за носење, со широк справи позиција, лесно може да се крена од страна на две fingers WARM СОВЕТИ : 1.Не се загрее на производи во отворен оган, микробранови печки, индукција печки или dishwashers3. Не додавајте сув мраз, газирани пијалоци и други течности кои се склони кон висок притисок и во вакуум чаша;не додадете соја сос, супа содржат алкална, кисели компоненти на ликвидната, па како да се избегне првенство тело corrosion4.Не користите алкална кајгана, хемиски dishcloth и други чистење agents If имате какви било прашања или предлози во врска со нашата шише за вода, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 502.80

Изолираната шише за вода е одличен подарок за било кој повод Рака мие гимнастик пред првата употреба и п

DEN 415.20

【Креативен Дизајн】Нашите термички шише не е само издржлив, но исто така многу симпатична, шик и елеган

DEN 719.76

Термос вакуум изолација технологија не се заклучи на температурата .Со Термос зачува вкусот и свежинат

DEN 527.76

★ЗАБЕЛЕШКА★ Поради светлосни ефекти, monitor Settings, итн.Нашето верување е дека интересите на нашите клиент

DEN 1946.40

✅ Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Бр.На Парчиња : 1 Капацитет : 1000 Ml, Објект Висина : 12.7 Инчи Боја : Сина...

DEN 695.52

Безбедна капак со лесно отворање.Овие се официјални Шише за Вода 17 ОЗ лиценцирана од страна на грчки зае

DEN 1039.20

Оваа прецизно дизајнирани уметнички дела е изработен со висок квалитет Ласерско Гравирање Машина за пр

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 311.76

【ДОБРА ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ПЕРФОРМАНСИ】 : На запечатување прстен во внатрешноста на капакот е силиконска хра

DEN 2159.76

Ел Поставите Колега де Luk termos cuenta един он Termo де ampolla де vidrio, perfecto став tu tradicional y saludable bebida caliente ( Другар ) еди

DEN 719.76

Изолирани од нерѓосувачки челик, шише за вода задржи течноста ладна за 24 часа и топла за 8 часа.Poeticcity Поб

DEN 95.76

Отворено Патување Вакуум Првенство Колба Капак Универзална Drinkware Куршум Од Купот Колба Капак.Овој Ваку

DEN 599.76

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 791.76

????ВЕЛАТ дека НЕМА ДА ПЛАСТИЧНИ ЗАГАДУВАЊЕ : Нашата шише содржи НУЛА ПЛАСТИКА ❄️ СЕ НЕВЕРОЈАТНИТЕ ПЕРФО

DEN 964.80

Можете да изберете омилен големина или боја што ви се допаѓа.Одговара на повеќето купот на носителите и

DEN 599.76

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 335.76

Што повеќе?На tumblers со капаци може да ви обезбеди подобро искуство со двојно ѕидови и вакуум изолирани ст

DEN 299.76

На инспиративни време марк ве потсетува да пиете доволно вода во текот на денот, и јасно може да се види

DEN 599.76

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 743.76

【Вакуум Изолација】 : Направен од 304 висококвалитетни нерѓосувачки челик + двоен ѕид дизајн, антиscalding и

DEN 527.76

Апликации : не ' рѓосувачки челик шише за вода дизајниран со уникатни модели, добар подарок за деца или в

DEN 695.76

Совршена Големина : Еднократно шише за вода е удобно да се врши во вашата рака или место во вашиот ранец,

DEN 527.76

ПАТУВАЊЕFRIENDLY & РАЗНОВРСНА Воведување на себе на бенефиции од појава на Виталноста флип шише во вашиот ж

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 409.68

"Карактеристики на производот : Направен од висок квалитет на храна одделение BPA free 18 Cr18 Ni / Sнерѓосувачк

DEN 1028.40

·На термос го задржува течноста топла за 12 часа, и го задржува пијалаци ладни до 6 часа.Дури и ако шише за

DEN 575.76

Производот е безбеден, хигиенски и еколошки пријателски, може да се користат со доверба.7cm, Тежина : 335g / 50

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип