.

.

Со попуст
XIIQIUCS Лицето Пристап Биометриски Контролер Отпечаток Лице за Препознавање на Време Присуство Машина Вработен Проверка-во платен список Рекордер со

XIIQIUCS Лицето Пристап Биометриски Контролер Отпечаток Лице за Препознавање на Време Присуство Машина Вработен

DEN 3083.76

Од стока
Во магацинот

Три начини на препознавање : на лицето, palmprints, лозинка.Тоа може да се широко се користат во канцеларии, фабрики, хотели, училишта, итн. 2.8-инчен HD боја display ви дава јасни слики.Голем капацитет, може да се сместат и поддршка 250 лица, 250 отпечатоци, 250 лозинки, ефикасно да се справи со лицето разлики.На high-definition двојно камера со инфрацрвен ноќен приказ помага да се идентификуваат прецизно.Спецификација : Состојба : Сосема Нов Материјал : АБС Боја : Црна Површина Капацитет : 250 Дланка Отпечатоци Капацитет : 250 Лозинка Капацитет : 250 Капацитет за Снимање : 80,000 Комуникациска Интерфејс : USB2.0 Слободен Диск Големина на Екранот : TFT 2.8 Инчи Тастатура : 4 x 4 Тастатура Вратата Магнет : Поддршка Отвори Вратата : Поддршка за Open Копчето за Идентификација Метод : Статични Лице Признавање, Дланка Отпечатоци, Лозинка У Диск Читање на Податоци : Поддршка Wiegand : Wiegand 26 Лице за Препознавање на :

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1331.76

НАПРЕДНИ ОТПЕЧАТОК АЛГОРИТАМ:Биометриски отпечаток време часовникот донесува напредни отпечаток алг

DEN 13164.72

3,000 лице и 4.000 отпечаток шаблони.Мултијазик.Висок верификација брзина.Напредни и userfriendly ИНТЕРФЕЈС.Факул

DEN 384.72

ЗАЕДНИЧКИ ФОРМАТ : 5 INTELLid CR80 празно Некој 26 Малку контрола на пристап картички форматирани со 26малку H10301

DEN 1075.20

Функција : 1.★Се поедностави onboarding процесот кога ќе се регистрирате и да одговара на работникот прст ске

DEN 1334.40

SPECITICATION Производ должина : 180mm Пакување форма : пластична цевка Пакет тежина : 25g.лесно прашина, прав или ф

DEN 741.12

☂Сликата Стекнување е Интегриран со Алгоритам Чип, Кој Има Професионална Изведба и исто Така ја Подобр

DEN 1744.80

USB Флеш Диск Download + USB Комуникација.Голем Отпечаток капацитет : 1000 ; Рекорд капацитет : 150000 Indentification Начини

DEN 10776.00

Отпечаток регистрација способност : 5000 Лицето капацитет : 1500 Капацитет за снимање : 300,000 Присуство брзин

DEN 1029.60

Високабрзина DSP процесор, високо отпечатоци појавување на алгоритам, голем капацитет ФЛЕШ чипови и сли

DEN 1156.80

★Автоматски се генерираат податоци, информации, корисниците можат да ги внесете соодветните извештај

DEN 775.20

Дел Број : 5 M56 W MPN : 05 M56 W, CN05 M56 W.Тип : Прст Печатење Читателот Одбор Модел : NBX00018 A00 LS8836 P.Тип На Сензор : Удрет

DEN 4257.12

Читање опсег : 115см.ДАЛЕКУ : ≤0.0001%.FRR : ≤0.01%.Напојување : DC 12 V.Картичка капацитет : 10000pcs.Ние секогаш ќе ви ов

DEN 1629.60

По изборот на датотека / датотеки, кликнете на десното копче на глувчето и изберете "Smart ID Енкрипција" фун

DEN 12894.96

3,000 лице и 4.000 отпечаток шаблони.Мултијазик.Висок верификација брзина.Напредни и userfriendly ИНТЕРФЕЈС.Факул

DEN 518.40

Различни типови на аларми како што си игра алармот,вратата, аларм сензор,принуда аларм итн.Можете да се

DEN 1367.76

Машини земе Т9 начинот на внесување на текст метод, нема потреба софтвер за оперативен , уредници во маши