.

.

Со попуст
Anman G29 Трки Тркала Стои со Дербито Седиште одговара за PC PS4 XBOX ЕДЕН Прилагодливи Тркачки Симулатор Планината Видео Игра за Logitech G25 G27 G920 Fanatec Thrustmaster, НЕ се Вклучуваат Т?

Anman G29 Трки Тркала Стои со Дербито Седиште одговара за PC PS4 XBOX ЕДЕН Прилагодливи Тркачки Симулатор Планината

DEN 294.96

Од стока
Во магацинот

Logitech G25 G27 G29 G920 G923.Ammann исто така нуди голем избор на тркачки седишта.Мазна и ' рѓа слободни.Раководителот на рачката може да биде ставен на лево или десно.Дербито симулатор кабина овозможува тркачи да ги пласираат своите омилени дербито седиште за да се подобри удобноста.Ammann е посветена на правење на повеќе солидна и професионални трки месеци, и постојано оптимизирање на нив за подобар игри искуство за тркачи.Материјал : Висока јачина од легиран челик.Што ви се допаѓа!.Logitech G25 G27 G29 G920 G923.Боја : Црна. ▎ Карактеристичен Дизајн ▎Надградена верзија на влез на ниво трки тркала стои со седиште стојат во задниот дел.Anman тркачки симулатор кабина Про со седишта, ќе ги носи повеќе професионални трки искуство!.Спречување на ликвидација.Дизајн : Двоен рака структура. (Тркала 、Педали 、Shifter НЕ се вклучени).Ергономски.Ве молиме контактирајте со нас во времето кога постојат проблеми со производот, и ние активно ќе им помогне на секој клиент.Волан и педали НЕ се вклучени.Некои производи треба да се користат тела. ▎ Со Дербито Седиште ▎надвор од седиштето е опкружено со памучна крпа.Давање тркачи извонредно искуство!.Зголемување на дебелината за да се донесе удобно искуство за вашите тркачки патување!. Throustmaster Т-GT T300rs (GT) T300 T500rs TX. Throustmaster Т-GT T300rs (GT) T300 T500rs TX.Силна воздухот пропустливост.Дербито седиште.Внатрешноста е со висока густина сунѓер со силна воздушна пропустливост.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2004.00

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК.i CONCEPTS ТРКИ ВОЛАНОТ Е КОМПАТИБИЛЕН СО PS3 се ДВИЖАТ.ЗЕМЕТЕ ВАШИОТ PLAYSTATION 3 ПОТЕГ Е ДВИЖЕЊЕ

DEN 1113.60

Клучни интуитивен, фантастично забава трки искуство Виткање handlebars овозможи за повеќе трки режими.Реалн

DEN 383.76

За да се задоволат потребите на различни возачи и гејмерите.Можете да гром во една од дупките во зависно