.

.

Со попуст
Обоени Занает Стапови - Rewiss Дрвени Занает Стапови Popsicle Стапови Занает Стапови Џамбо Обоени 4.5 Инчен 500Pcs

Обоени Занает Стапови - Rewiss Дрвени Занает Стапови Popsicle Стапови Занает Стапови Џамбо Обоени 4.5 Инчен

DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

- Уживајте во боите на виножитото со оваа вредност пакет!Секој занает стап е совршено направена за да имаат мазни рабови и обоена со нетоксични бои што ги прави совршена за целото семејство! - Multicolor дрвени стапчиња се голем занает ставка за сите возрасти.Големина : 11.Боја : сина, портокалова, црвена, жолта, зелена и виолетова бои, а секоја боја има околу 7-9 компјутери.Децата и возрасните ќе љубов изработка и украсување слика рамки,кутии,стап, кукли и повеќе.Толку многу проекти за родителите и децата да го правиме заедно! - Голема корист за децата уметнички проекти како група активности, врнежлив ден проекти, училница употреба, камп и скаут занаети, роденден партии, свадба фанови, градина маркери, целна снимањето, библиотека полица маркери.Толку многу проекти за родителите и децата да го правиме заедно!.3 инчи обоени дрво занает popsicle стапови,може да ги исполни вашите видови на потреби.АПЛИКАЦИЈА – обоени занает стапчиња се совршени за деца уметнички проекти,врнежлив ден проекти,училница употреба,камп и скаут занаети,Роденден,свадба,градина маркери,целна снимањето,библиотека полица маркери,и повеќе.ДРВЕНИ СТАПЧИЊА ЗА ЗАНАЕТИ – 500 Компјутери 4.ОДЛИЧНА ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ – Multicolor дрво занает popsicle стапчиња се голем занает ставка за сите возрасти.ПРЕДНОСТИ - Мазни и тркалезни површина,издржлив,лесен да се намали,без виткање,без пукнатини,добро се вклопуваат помеѓу дрвени Занает Стапчиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 455.76

Можете да креирате различни украси во свој стил, тогаш испратете ги овие заврши занаети на вашето семеј

DEN 263.76

На обоени занает стапчиња се полира многу пати да се направи површината мазна, не burrs, лесно да се намали,

DEN 302.16

Име на производ : дрво жито Автомобил Копче Фоб Покрие Case Color : brown Internal материјал : superfiber skin Product големина :

DEN 203.28

Торба на 250 3.5" директно, мазна тврдо занает стапчиња.Одлично за изработката, око веѓата восок applicators, спа

DEN 1679.76

Се справи со Должина : 11cm (приближно).Дрвен Стап Должина : 36 до 37" Со кожа Случај.Боја : Антички месинг завр

DEN 960.00

Оваа трска Максималната Должина е 37 Инчи Долго.Трска е Совет Големина е 18mm.Се Препорачува Корисникот Те

DEN 562.80

Големина на : 11.3cmx1cm.Материјал : акрил.Количина : 10 / 100pcs.дебелина : 1.8 mm.Пакет : 10 / 100pcsx Ice Крем Стапчиња.Пакет

DEN 239.76

Користете миксер да се меша вашата бои.Пакет Големина : прибл 9.5 x 7 x 2cm / 3.74 x 2.76 x 0.79 инч.Материјал : Пласти

DEN 146.16

Спецификација : Материјал : silicone Color : како што е прикажано во pictures Quantity : 4 парчиња.Широка примена : Ова меш