.

.

Со попуст
Духот Жица 2.0, Супер Рамен Лепило Говорникот Жица, 16 AWG, 2 Диригент, 100 ft. Гајтанот, Бела, со Sewell

Духот Жица 2.0, Супер Рамен Лепило Говорникот Жица, 16 AWG, 2 Диригент, 100 ft. Гајтанот, Бела, со Sewell

DEN 2638.80

Од стока
Во магацинот

Може да се користи на ѕидот Подот или Таванот за говорник на жици кои се скриени работи без жици преку ѕидови.Двајца 16 AWG Чист Бакар Проводници.Текстура Paintable површината слични на бела маскирање лента го прави овој жица лесно да се скрие.Чиста површина и за долготрајни инсталација со лепило поддршка.Погледнете ја нашата видео за целосното упатство за инсталација.Направи говорникот жици исчезне право на ѕид или под тепих со Sewell Лепило Говорникот Жица.Оваа супер рамен говорникот жица може да се користи на речиси секоја рамна површина.Совршен за водење на стерео сигнали низ соби, околу аглите, во автомобил, под тротоарите, или било која ситуација каде жици не може да се стартува преку ѕидови.Бела подлога овозможува жици да биде едноставно прилог и лево откриени, или тоа може да биде лесно да се покриени со боја, ѕид, хартија, или на тротоарите, со што жица речиси невидливи.Лесно се држиме за инсталирање ви заштедува од тешка задача на извлекување на жици преку ѕидови или тавани.Едноставно тргни се назад лепило покривање и се држи на индустриска сила самолепливи страна каде што сакате.Не screwdrivers, чекани, или jigsaws потребно.Се користи заедно со нашите Терминал Блокови лесно да се поврзете со звучници.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 635.76

Жица Мерач : 20 AWG ; Диригенти : 4 Заробени Јадро ; Жица Должина : 10 M / 32.8 ft.Номинална Напон : 300 V ; Жица Надвореш

DEN 3375.84

600 Volt оценка обезбедува примена флексибилност.Боја кодирање обезбедува точни жица идентификација.ПВЦ ј

DEN 263.76

Апликативен : 3528 3014 2835 5050 5730 SMD единствена боја на led лента,12 V DC крушка,светилка,итн.исто така Можете да го

DEN 1310.16

16 колосек, мултизаглавувам, dual диригент, низок напон жица 100Метри на жица.УВ третирани, ПВЦ обложени, под

DEN 858.48

На тип на производ е 22 AWG Црна Заробени КонзервираниБакар HookUp Жица 500 Метри.Тоа е произведен од страна на

DEN 215.76

Производот е добро да се користи.Производот е многу издржлива.Произведени во Кина.објектот пакет тежин

DEN 791.76

Цел : сопствениците или инженер кој не проектот на домашно кино,или да се користат за hvac,светилки,аудио,г

DEN 4563.36

MSHA ОДОБРЕНИ.ЗАСИЛУВАЧИ : 45 БАКАР НАСОКИ : 133 / 0.0141 ОКОЛИЈА O D : 0.803 Manufacturered со напредни синтетички каучук с

DEN 431.76

Попродажбата на Услугата : 22 AWG (Американски жица колосек) 2 диригент продолжување кабелот е Ro HS согласно

DEN 2296.80

Црна SPT1 Продолжување на Жица.Се комбинираат со нашите SPT1 Поштенски приклучоци.Црна SPT1 жица 18 Ga.AWG 500 ft се

DEN 18000.00

1,000 Нога Tetrode Жица од Sandvik во Дланка Брег, FL.Tetrode Жица најчесто се користи за нервна стимулација истражува

DEN 564.00

Кутија големина : 9.5" долго x 2" широк x 2.25" висока.Тежина на Сет : 535g.Надворешна Изолација Дијаметар : 1.5 mm / 0

DEN 311.76

Тоа е произведен во сад.Тоа е произведен од страна на ЖИЦИ УРЕДKELLEMS.На тип на производ е Заклучување Уред

DEN 429.12

Големина : 4 AWG.Број на Насоки : 133 Макс Temp : 450°C Тежина : 0.0.175 lbs по ft.Напон : 600 Volts 4 AWG MG 5335 / 5107 450°C Висока Темпе

DEN 2280.00

Со нејзината флексибилност и отпорност на ефектите на триење, хемикалии, времето и озонската.W Времето.S