.

.

Со попуст
ZXXY Дома Спортски Отпор Бенд, Преносни Фитнес Напнатост се Повлече Јаже, Еластична Бенд Проширувач за Мажите и Жените, Спорт, Семејство, Салата,Виолетова

ZXXY Дома Спортски Отпор Бенд, Преносни Фитнес Напнатост се Повлече Јаже, Еластична Бенд Проширувач за Мажите

DEN 1005.60

Од стока
Во магацинот

[Мултифункционален] - Тренинг со отпор бендови може да ви помогне да се намали масти и изградба на мускулите.Подобри се водат и флексибилност. [3 Комбинации] Опремена со 2 рачки, во комбинација со 3 вежба методи. [Материјал] - Цевка направена од природен латекс, висока затегнувачка цврстина; Пена справи и NBR antiskid педали ,за да се заштитат рацете од повреда и да се апсорбираат потта, спречување на лизга за време на вежбање. [Полно работно Тело Обука] - Можете да ги користите за нозете, рацете, грбот, рамениците, глуждови, задникот, итн.на телесната тежина и облик на телото. [Преносни Exercis] - Лесно складирање, може да се користат дома или во канцеларија, па дури и на отворено.Намалување масти и обликот на вашето тело-лесно и безбедно да се прилагоди и да се стегне половината, нозете и рацете, да се релаксираат рамената● Specification Colour : виолетова, сина, green Material : Природен латекс, Пена справи и NBR● Пакет Including1 x Седат прозорци Абдоминална Уред● Поради осветлување и резолуцијата на екранот, слики и објекти може да се суптилни хроматските аберации дека не влијае на користењето.● Бидејќи производот е рачно мери, не може да биде грешка од околу 1cm-1.5 cm.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 230.16

【Природен латекс суровини】отпорот бенд е направен од природен латекс, со светли бои, различни специфи�

DEN 215.76

Боја : црна.Материјал : пена.Големина : 122.5x135mm / 4.82x5.31inch.Материјал : Направен од многу здрав материјал и удо

DEN 652.80

Вклучувајќи 50 вежби!.Ние дизајниран нашите ракави за да се обезбеди големи РАКА КОСТЕЦ и да се заштити о�

DEN 239.76

Тешки вратата сидро со силни Најлон Webbing & Neoprene Поместена 3 инчи во дијаметар мека пена работи одлично во

DEN 280.80

Одлично за јога и Пилатес вежби Лесно да се ослободи тока има појас безбедно место се Задржи и тенок одг�

DEN 191.76

Се ВОДАТ И ВЕЖБАЊЕ НАСЕКАДЕ : Лесни еластичен бендови се флексибилни и лесно да се носат.Тие се силни и с�

DEN 230.16

Dual двострано лизгачи ќе планирам без проблеми на двете тепих и тешко подови.Лесен и пренослив за практи�

DEN 375.84

Пакет Вклучувајќи : 3 x Различни Големина Вежба Отпор Bands S1 x Преносни Носат Bag1 x Настава.Отпор бендови мож�

DEN 1091.28

Дршката е направен од високосила пластика, која е издржлив, дебела и не е лесно да се скршени и форматот �

DEN 479.52

Различни методи на употреба се погодни за различни спортови ❤ Спецификации : ✅ Производ : Педалата отпо

DEN 234.96

Супер еластичност, добра recovery, тоа може да ги оствари двете раце сила, правилна положба на телото, вежбањ

DEN 719.76

Висококвалитетни трајни отпор појас, кожатаfriendly и удобен, проткаена со висок квалитет латекс и полиест�

DEN 487.20

[Assisted обнова] Овој фитнес бенд е многу корисно за жените фитнес по бременоста, и ефикасно го враќа телото

DEN 496.56

ВЕЖБА МУСКУЛИТЕ : Ова фитнес бендови поставите обука се исклучително ефикасни во согоруваат маснотиите

DEN 1365.12

Арм Проширувач Функција : Со висока еластичност и се водат сила, идеален за сила и перформанси обука...

DEN 3118.80

Pro Комплет.Антикражба.Lockable.Дпрстен.Со Про Комплет, можете да трошат помалку време за основање и обезбеду

DEN 2332.80

Ногата Кабли се достапни во 5 различни тензии за да се обезбедат дополнителни отпор и прогресија на ваше

DEN 2126.40

5 различни отпор сила нивоа за Јога, физичката терапија и пилатес.}.Направени од издржлив природен латек�

DEN 1171.20

Површината на отпорот бендот се чувствува мазна и нежна, нема дамка, и да покаже нечистотија, и е лесно д�

DEN 480.00

Совршено Решение : во Потрага да го обликуваат вашиот плен и тонусот на вашите мускули, но не секогаш има

DEN 455.76

【 Со највисок Квалитет, Не се Лизга НеRoll】ВисокоОдговара Претставата е посветена на донесувањето на ви�

DEN 717.36

Ова е фитнес опрема погодна за вас да се зголеми вашите стомачни мускули и обликот на вашето тело.Јаже к�

DEN 2152.80

Подобрување на stretchability и флексибилност Употребата на отпор бендови за обука не само што помага да се вр�

DEN 1562.40

Функција : 1 Поле на Примена : Погодна за обликување, ослободување shrugging и hunchback, ослободување на рамо discomfo

DEN 431.76

Здрав и придава лесно да се вратата.Тоа не се движи, а тоа тренингот.Одговара за вратата дебели големина

DEN 474.96

Овие може да се користи како плен, нозете, колковите или glute бендови и може да се користи самостојно или в