.

.

Со попуст
Ава Современите Индустриски Подот Светилка Стои 66 Високи Елегантни Бранеа Никел Сребро Тенки Метални Колона Црвен Сатен Тапан Сенка Оркестарот за Дневна Соба Чит?

Ава Современите Индустриски Подот Светилка Стои 66 Високи Елегантни Бранеа Никел Сребро Тенки Метални Колона

DEN 3815.76

Од стока
Во магацинот

66" висок x база е 12" широк x finial е 2 1/2" висока.Тоа доаѓа со близнаци се повлече синџири кои рев до стилот фактор и направете го тоа лесно за контрола на светлината на излез. 66" висок x база е 12" широк x finial е 2 1/2" висока.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Сенка е 14" во склопот на врвот, 16" низ дното, 11" висока.Трае две максимум 75 вати или еквивалент светилки (не се вклучени); близнак on-off се повлече синџири.Трае две максимум 75 вати или еквивалент светилки (не се вклучени); близнак on-off се повлече синџири.Трае две максимум 75 вати или еквивалент светилки (не се вклучени); близнак on-off се повлече синџири.Бранеа никел заврши.Дизајнот е направена од метал, и има шик современ изглед кој е поврзан со прекрасен црвен сатен тапан сенка.Црвен сатен тапан сенка.Сенка е 14" во склопот на врвот, 16" низ дното, 11" висока.Ажурирање на вашиот простор за живеење, со помош на овој бранеа никел заврши подот светилка.Бранеа никел заврши.Бранеа никел заврши. 66" висок x база е 12" широк x finial е 2 1/2" висока.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2804.40

Астрономски Tripod Подот Светилка Searchlight Со Штанд.Главата големина : 6.5 "x 9" , Висина : 42 инчи , Земјата дијамет

DEN 1291.20

Често се направени од прецизно наредени обоени стакло плочки, турски мозаик подот светилка нуди око фаќ

DEN 2380.80

Замена или враќање на средствата ќе бидат обезбедени за вашата желба.Ќе needn не да се грижите за вашите де

DEN 1229.76

Marien Дизајнер Кралската Наутички Tripod Подот Светилка Модерна Тиково Дрво Светилка Сенка Tripod Застане.Сија

DEN 2159.76

?Економичен – Ова Подот Светилка Евтини Да Се Инсталира И Да Ги Одржува.Тоа Има ВисинаПрилагодлив База

DEN 698.40

Можете да го вклучите светлото за вклучување / исклучување со едноставно повлекува на префрлување.Стан

DEN 2159.76

Минималистички повторно ставање на неа, веднаш до вашите омилени читање на самото место или возвишенот

DEN 863.76

Флексибилни gooseneck дизајн ви овозможува да се прилагоди на светилка на секој агол, да се директна светлин

DEN 12483.12

● Дизајн инспирација : совршена комбинација на технологијата и уметноста и модата, совршен соба декора

DEN 1919.76

МУЛТИКОРИСТЕЊЕ на ПОДОТ СВЕТИЛКА : На Ott Lite 13 Вати Wing Shade Подот Светилка со флексибилни вратот е совршена

DEN 1679.76

Само користење на својот залез бои и нијанси, и се подготвени да има некои прекрасни фотографии и видеа.

DEN 1679.76

Сите од нас Уживаат во најубавите време од денот, со овој современ дизајн.Оваа Greensun подот светилка освет

DEN 21859.44

● Практична и модерни : Овој тенок, минималистички подот светилка носи светлина за вашата студија, спал

DEN 4319.76

➤Простор : дневна соба, спална соба, студија, трпезарија ➤Димензии : дијаметар 18cmвисина 123cm...

DEN 710.40

IYUNXI се стреми роман и супериорен квалитет, постојано нуди нови и удобен живот за вас и за вашето семејст

DEN 2087.76

Ние Продавница Има Различни Стилови и Бои, Ако Ви Треба Повеќе Стилови, ве Молиме Кликнете на Продавница

DEN 1319.76

Тоа мерки 59 инчи висок.Исто така, се корисни за да се прикаже уметноста и растенија, продавница remotes и кни

DEN 2487.12

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1678.80

Оваа Модерна Пол Светилка Карактеристики Три Прилагодливи Независно Контролира, Светлата за Читање : Л

DEN 1319.76

ТриСветло Подот Светилка Дизајн : Три индивидуално се прилагодува светла може да биде независно контро

DEN 2303.76

Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 35cm разлика, ви благодарам.Добредојдовте на покровители,

DEN 3936.00

Направен од метал со тапан hardback ткаенина сенка.Дувачкиоттон заврши.За вклучување / исклучување.Прилаго

DEN 2135.76

100% Памук.Увезени [СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА СОБА] : Ова подот светилка е прекрасен прилог на било соба или просто

DEN 1319.76

????Повеќе Начини на Шарени Светилки : Над 350 брилијантен еден или мултибоја начини, вклучувајќи бела.Пого

DEN 1439.76

ЧИСТЕЊЕ И СПРАВУВАЊЕ Е ПОТРЕБНА ЗА ОНИЕ КОИ САКААТ ПОВЕЌЕ ГОТОВИОТ ИЗГЛЕД.Компоненти & Спецификации : Ов