.

.

Со попуст
Темно Место Пенкалата, Смена Серум за Лице и Тело - со Салицилна Киселина, Млечна Киселина, Kojic Киселина и Природни Состојки за Сите Типови на Кожа WosAna 1 Fl. Оз

Темно Место Пенкалата, Смена Серум за Лице и Тело - со Салицилна Киселина, Млечна Киселина, Kojic Киселина

DEN 599.76

Од стока
Во магацинот

ТЕМНО МЕСТО СМЕНА ЗА ЛИЦЕ & ТЕЛО : Wos Ana темно место пенкалата помага дури и тен на кожата и ја подобрува хиперпигментација за вашето лице и тело, на темно место исправување на серумски открива вашата кожа да е дури и светла на ѕвонење.ЕФЕКТИВНИ РЕЗУЛТАТИ : Темно место смена исчезнат изгледот на изгореници, бремени плакета 4 недели и пеги во 8 недели, темни дамки и melasma во 10 недели, возраст места во 15 недели (* Резултатите врз основа на Wos Ana лабораторија студија со 86 предмети.Резултатите може да се разликуваат).ИДЕАЛЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА & ТОНОВИ : Wos Ana темно место смена за лице е развиена за повеќе типови на кожа и на ѕвонење, мажи и жени, можете да го користите за лице (да се избегне контакт со очи области) и телото, рацете, нозете, помеѓу бутовите, колената, лактите и повеќе.БЛАГИ ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ : Wos Ana темни дамки збогатен со glycyrrhiza uralensis корен екстракт, angelica polymorpha sinensis корен екстракт, salvia miltiorrhiza корен екстракт, lactobacillus/punica granatum ферментација производ екстракт, morinda citrifolia овошен екстракт.Суровост-слободни и вегетаријанска храна.ЗА ДЕН И НОЌ УПОТРЕБА СЕРУМ : По чистење на лицето, нанесете неколку капки на забележан област, и следете ги со крем по апсорпција, можете да го користите темно место пенкалата серум и дење и ноќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 234.00

ХИДРАТАНТЕН СЕРУМ : се врати на вашите светли и младешки изглед тен со epielle и поддршка на вашата кожа как

DEN 671.28

МУЛТИ ЦЕЛ КОСА ПОПРАВКА СПРЕЈ : Користете го Keranique производ за удар сушење, одржување и прилагодување, те

DEN 432.00

Сите природни третман за да се спречи оштетување за време и последиците.Падне во љубов со вашата коса!Ов

DEN 2211.12

Ниска иритација Витамин Ц формула.Моќен Витамин C + E Антиоксиданс Серум.Помага во заштитата на кожата од

DEN 407.28

МЛАДЕШКИ ИЗГЛЕД комбинација на нашите растенијата добиени со матични клетки технологија заедно со ком

DEN 478.80

Вашето лице ќе не само што ќе се чувствуваат moisturized и освежен, но тоа ќе изгледа жив 100% ЗАДОВОЛСТВО Имаме

DEN 383.76

ПРЕМИУМ ПРОИЗВОДИ ЗА ПРЕМИУМ УСЛУГИ Да обезбеди најдобра услуга, треба најдобрите алатки.Нашите хијал

DEN 323.76

Ја подобрува текстурата на косата, давајќи мекост.Дополнителни светла.Содржи УВ филтер која pretege против

DEN 863.76

Ретки екстракти, научно напредна нега на кожата, и минерали се испреплетени да се врати на вашите очи е м

DEN 348.00

Вистинскиот Сјај, Хијалуронска Киселина Серум содржи 70% ХА!Хијалуронска киселина помага со заеднички з

DEN 272.64

Giovanni Коса Производи за Нега на Коса Масло Серум 2chic Поправка Супер Напивка Blackberry и Кокосово Масло 2.75 о

DEN 1728.00

Има за цел да се намали фини линии и брчки изглед.Работи за да се хидрат интензивно.Помага да се отстрана

DEN 1438.80

Чиста Ретинални врши најблиску до Ретиноична Киселина во козметички тематски, обезбедување на крајнат

DEN 1612.80

Брод Од Тајланд.По shampooing, нежно туп сува коса со крпа и се применуваат соодветен износ на коса серум рамн

DEN 479.76

✓ЕФЕКТИВНИ СОСТОЈКИ СОВРШЕНО во КОМБИНАЦИЈА : Tranex Почитувани Серум обезбеди не иритирачки формулација

DEN 143.76

Медиум на тоа навлезат во кожата и ја одржуваме хидрирани.Метод 3 : Натпревар сочинуваат : Haluronic киселина

DEN 604.08

Го негуваат вашата кожа надвор од други moisturizers со моќност од десет цвет и растителни растенија, природн