.

.

Со попуст
Infgreateh Помине Метал Украс Помине Уметност Констелација Кристал Притиснете На Декорација Не-Исчезнува за Убавина Рак

Infgreateh Помине Метал Украс Помине Уметност Констелација Кристал Притиснете На Декорација Не-Исчезнува за

DEN 28.32

Од стока
Во магацинот

Овој украс е на тебе ефект на површината и констелација на моделот за вас да се избере за правење на вашите нокти повеќе уникатен и прилично кој да се создаде форма ви се допаѓа од diy метод со 12 стилови и светла површина на ноктите без паѓа надвор.Доаѓа со широка употреба спектар на декорирање на вашиот уметнички дела како смола производи, картички, телефонски случаи и други инструменти во домот со мазна, сјајна површина и шарени луксузни модели.Направени од алуминиумски материјал, оваа помине украс е кожата-friendly и да биде мека на лепење на ноктите, без повреда.Должината на кутијата е 1.2 см, ширина е 1cm.Тоа е лесно да се држиме за вашите нокти и тешко да се скршени или исчезнува од вашиот ноктите.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3167.76

▶Задоволство Гаранција : бројот на производи што ветија од светот е толку голема што тие имаат сомнежи

DEN 371.76

Ве молиме овозможи мало отстапување во мерена големина.Прекумерна температурата и влажноста на воздух

DEN 6959.76

Овој минијатурен тоалет е наменет да биде инсталиран во прав соба или во дополнителен бања каде простор

DEN 671.52

Ткаенини : Лесни и Дише, Брзсува и UPF 50 УДОБНО : Лесни одговара за максимална удобност при пешачење.Мека и

DEN 539.76

ISM, MMDS, WLAN, Wi MAX, TTL, CMOS компатибилен контрола, 7 V максимален напон, 27d Bm максимална влезна моќност...

DEN 445.68

2 Пакети со двете големини во SAE (5 / 64", 3 / 32", 7 / 64", 1 / 8", 9 / 64", 5 / 32", 3 / 16", 7 / 32", 1 / 4") и Метрички (1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8 мм)

DEN 575.76

ПРИМЕНА : Спортска облека за мажи се одлични да се носат за внатрешна / надворешна активности (трчање, ве

DEN 686.40

Притисокот е ослободена со дозволувајќи им на течност под притисок на проток од помошен премин надвор о

DEN 3173.04

※Емитираат различни слатки боја шеми.Додадете празнична атмосфера во вашиот дом ※Повеќе осветлување

DEN 3663.84

Пакување големина : 32.Музика и филмови се игра брзо, но брзо повлекување под висок зголемување.Моќ / карт

DEN 189.60

DIY заварување проектот компонента 2" шупливи челична топка.Со заварчик ние снабдување на тешко да се нај

DEN 695.76

Пламен Retardant И ИзолацијаОва реле со висок квалитет пламен retardant школка, добра изолација перформанси.Без

DEN 2184.00

Материјал : Алуминиум.Description Voltage 12 V DC, мозочен Удар Должина 1.Линеарна actuator се направени од високо квалит

DEN 1329.60

Прозорецот планината е специјално дизајниран за wyze cam v3 Добиете прозорец планината може да им обезбеди

DEN 345.60

DOITOOL Ткиво Кутија Бања Тоалетот Морон Ѕид Монтирани Тоалетна Хартија Капакот на Држачот се Тркалаат Скл

DEN 139.92

Секој се жали дека скалирање скали со традиционалните нож е кавга, па дури и внимателни оние кои имаат т