.

.

Со попуст
3,5 мм Мини Перница Говорникот,АБС Материјал Стерео Звук Лесни DIY Звучник за Аудио Уреди со 3.5 милиметарски Џек за CD Player MP3 MP4

3,5 мм Мини Перница Говорникот,АБС Материјал Стерео Звук Лесни DIY Звучник за Аудио Уреди со 3.5 милиметарски

DEN 1356.00

Од стока
Во магацинот

Перница Говорник : Едноставно да се стави крај на вашата перница и да се поврзете со вашите уреди, а потоа можете да уживате во убава музика без нарушување на другите. 3.5 mm Џек : Компатибилна со речиси сите аудио уреди со 3.5 милиметарски џек, како што се MP3, MP4, CD плеер, мобилен телефон и сл.Практична настава : се дава, од убава музика и да ви помогне да спијат добро.Мек звук : Обезбедува импресивна вистински HD и уникатни мека звук, збогатете го вашето музичко искуство.Преносни и Лесна : парична Казна изработка и исклучителен изглед.Мала тежина и лесен за носење.Ова е моќен стерео звучник со висок квалитет мазна звук.Со 3,5 mm приклучок, својата компатибилен со повеќето аудио уреди, како што се MP3, MP4, CD плеер, мобилен телефон и сл.Кристално јасна средината s компатибилен со повеќето аудио уреди, како што се MP3, MP4, CD плеер, мобилен телефон и сл.Кристално јасна средината & висок звук и thumping бас подобрување на музичко искуство.Овој производ е додаток за правење музика перници, u-облик перници говорникот Не говорник, на јачината на звукот не е многу висока, спиење во текот на ноќта, малку повисока од слушалки, може да го замени слушалки.Тоа може да биде пораби во перница од себе да се направи перница дека можете да слушате музика, и ќе може да се слушне за тоа без да влијаат на другите.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1507.20

Тоа можат да бидат споени со различни АД и претставуваат различни дигитални централизирана набавка сис

DEN 2184.00

Материјал : Алуминиум.Description Voltage 12 V DC, мозочен Удар Должина 1.Линеарна actuator се направени од високо квалит

DEN 191.76

Никогаш не грижи се за да го најдете вашиот далечински насекаде кога сакате да го отворите со вашиот ТВ,

DEN 3663.84

Пакување големина : 32.Музика и филмови се игра брзо, но брзо повлекување под висок зголемување.Моќ / карт

DEN 288.00

Производ Вклучува : 3 пакет (Филтри се продава одделно.Филтер не се вклучени.Чисти, без иритација на кожа

DEN 478.80

Проверка на задната страна на ТВ уредот за да бидете сигурни дека вашиот VESA моделот е 75x75 или 100x100.Црна пр

DEN 189.60

DIY заварување проектот компонента 2" шупливи челична топка.Со заварчик ние снабдување на тешко да се нај

DEN 575.76

ПРИМЕНА : Спортска облека за мажи се одлични да се носат за внатрешна / надворешна активности (трчање, ве

DEN 2543.76

Отворено Во земјата Светла Низок Напон 6 W,Висока осветленост 600lm за една светлина, совршен оптичка леќа

DEN 215.76

6 D Multilayer Трепките – Zenotti меки трепките донесе врвен квалитет и премиум влакна(0.ZENOTTI' S ГАРАНЦИЈА за Вашет

DEN 1538.40

【БРЕНД ЕФЕКТ, НО ЕФЕКТИВНИ】иста unclog ефект како бренд, како што се гледа на ТВ, туку повеќе ефективни 【С

DEN 139.92

Секој се жали дека скалирање скали со традиционалните нож е кавга, па дури и внимателни оние кои имаат т

DEN 539.76

ISM, MMDS, WLAN, Wi MAX, TTL, CMOS компатибилен контрола, 7 V максимален напон, 27d Bm максимална влезна моќност Дигитален

DEN 503.76

Полиестер Секој панел мерки 52 инчен широк од 72 инчи долго.Овие voile завеси одговара на секој тип на дом ре

DEN 671.52

Ткаенини : Лесни и Дише, Брзсува и UPF 50 УДОБНО : Лесни одговара за максимална удобност при пешачење.Мека и