.

.

Со попуст
Сребрени Влакна Ткаенини Анти Зрачење & EMF за Престилка Облека Одлуки Или RF/LF Блокирање/Оклопна Проводници Фарадеј Крпа EMI RFID за Заштита на Материјалот,0.67 cm/26.37 во

Сребрени Влакна Ткаенини Анти Зрачење & EMF за Престилка Облека Одлуки Или RF/LF Блокирање/Оклопна Проводници

DEN 1471.20

Од стока
Во магацинот

Инаку ние ќе испрати секое парче во големината можете да изберете.Тоа е многу проводници еластичен материјал и многу мека. ☞[Висока спроводливост] : Површината отпор : подолу 0.05 во)package1 X анти-зрачење сребрени влакна fabricprompt : Поради разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Чисто сребро не е алергичен, природни и harmlessspecification : име на Производ : анти-зрачење ткаенина, сребрени влакна fabric Function : анти-зрачење, анти-static Composition и содржината : 100% чисто сребро плетени ткаенини, мека и малку еластична, отпорни на миење, анти-оксидација, анти-зрачење, и добар електромагнетни заштитен ефект.

Детални спецификации

Product name:
anti-radiation fabric, silver fiber fabric
Function:
anti-radiation, anti-static
Composition and content:
100% pure silver knitted fabric, soft and slightly elastic, resistant to washing, anti-oxidation, anti-radiation, and good electromagnetic shielding effect.
Width:
150 cm (59.05in)
package :
1X anti-radiation silver fiber fabric :
prompt:
Due to the differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee that your style is the same as shown in the picture. :
Before leaving the factory, all products are strictly tested. If you have any questions or concerns when receiving or using the package, please feel free to contact our after-sales service team. We have professional staff to provide you with 100% satisfactory service. :
Додатоци на производи
DEN 2200.80

Материјал : Направен од висок квалитет на челик и ПВЦ материјали, силни и издржливи.Дизајн : Две се повле

DEN 1310.16

Карактеристики : Материјал : Metal Voltage : DC 12 VMaximum push / pull : Прибл.6 inch Weight : 990g Quantity : 1pc Package included1 x Линеарна Actuator

DEN 911.76

Тоа не е само украс, но исто така се идеални подароци за вашите семејства, пријатели на Роденден, Housewarming,

DEN 575.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Топ квалитетни материјали, услужни и

DEN 2380.80

ШИРОКА ПРИМЕНА : Овие украси може да ги красат Новогодишни Фестивал, висеше на Прозорци, врати, под таван

DEN 488.16

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Памук, 50% Полиестер.Направени во САД

DEN 539.76

ISM, MMDS, WLAN, Wi MAX, TTL, CMOS компатибилен контрола, 7 V максимален напон, 27d Bm максимална влезна моќност...

DEN 2366.40

Складирање торба е доволно пространа да ги собере најмногу капчиња куки на пазарот.Направени од водоот

DEN 695.76

Пламен Retardant И ИзолацијаОва реле со висок квалитет пламен retardant школка, добра изолација перформанси.Без

DEN 2543.76

Отворено Во земјата Светла Низок Напон 6 W,Висока осветленост 600lm за една светлина, совршен оптичка леќа

DEN 445.68

2 Пакети со двете големини во SAE (5 / 64", 3 / 32", 7 / 64", 1 / 8", 9 / 64", 5 / 32", 3 / 16", 7 / 32", 1 / 4") и Метрички (1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8 мм)

DEN 1197.36

2' '(376mmx256mmx81mm) / (L * W * H).Tamaño надворешноста : 15' 'x10.2"(376mmx256mmx81mm) / (L*W*H)(Tamaño надворешноста : 15' 'x10.2' 'decuado став equipos

DEN 6959.76

Овој минијатурен тоалет е наменет да биде инсталиран во прав соба или во дополнителен бања каде простор

DEN 345.60

DOITOOL Ткиво Кутија Бања Тоалетот Морон Ѕид Монтирани Тоалетна Хартија Капакот на Држачот се Тркалаат Скл

DEN 3663.84

Пакување големина : 32.Музика и филмови се игра брзо, но брзо повлекување под висок зголемување.Моќ / карт

DEN 2054.40

Произведено во САД или Увезуваат.Овој повик врвот е лесно да се вклопи во било кој орган фигура.Тие се го

DEN 2184.00

Материјал : Алуминиум.Description Voltage 12 V DC, мозочен Удар Должина 1.Линеарна actuator се направени од високо квалит