.

.

Со попуст
Кујна Backsplash Позадина Само Лепило 3D Алуминиумска Фолија Масло-Доказ Кујна Налепници за Кујната Countertop Полица Лагер Фиока Лагер, 15.7X 118

Кујна Backsplash Позадина Само Лепило 3D Алуминиумска Фолија Масло-Доказ Кујна Налепници за Кујната Countertop

DEN 1560.00

Од стока
Во магацинот

【Врежана Изгледа 】3 D врежана Изглед , текстура површината на фолија, тоа е неверојатно лесно да ги симне.Во исто време се зголеми сјај на кујната.Нова кујна секој ден!. 【Нови Карактеристики】Кујна backsplash налепница истури и масло доказ, отпорни на топлина, прашина-доказ, заштита на вашата кујна ѕидови и мебел, да се намали вашиот чистење проблеми и да ги зачувате вашите време!. 【Се ТРКАЛААТ ГОЛЕМИНА 】Кора и се држи позадина е 15.7"W x 118"L .Coverable е 9.6 квадратни метри. 【Лесно да се Намали или Отстрани】самолепливи позадина, лесно да се примени, Кора и се држи директно.Со мрежа, лесно да се намали во било која големина сакате, освежете вашата кујна. 【Широка Употреба】Голема за кујна backsplash, полица лагер, фиока лагер, кабинети, микробранова печка, dishwashers, или други апаратот површини.Лесно да се чисти, издржливи.Без дополнителен лепак треба.DIY за различни простори.Боја : Silver Material : Надгради Винил +Алуминиумски Foil Size : 1.31 ft W x 9.8 ft L .Капакот е 9.6 квадратни.ft.Поле на примена : Било каква мазна, чиста и сува површина.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 455.76

Почетниот Пакет : вклучува 1 беж фиока лагер рол 1 јасна фрижидер лагер во јасни.Крајната Заштита : заштит

DEN 1814.40

18in)Количина : 1 pc Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.Може да се користи како мобилен телефон држачот за ѕидмонтирани

DEN 455.76

Ве молиме да се забележи.Овој мултицел фиока за хартија може да се заштити мебел од влага и нечистотија �

DEN 359.76

Исечете го филмот во право големина, оставајќи околу 5cm екстра преклопување на сите рабови е beter Набори и

DEN 171.36

ВЕЛИКОДУШНО ГОЛЕМИНА РОЛНИ : Секој Тркалаат Мерки во 12 инчен широк x 10 метри и дизајниран со лесно се изм�

DEN 623.76

Премиум фрижидер облоги за полиците се противи spills, дамка и мирис, да ги задржи на храната свежа подолго

DEN 355.20

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Издржливи и убави модели.Decal ќе направи да се соба повеќе симпатична и уба

DEN 719.76

Неporoотпорен на вода.Полица облоги се спречи мали предмети од паѓање преку жица полиците.Направени од из

DEN 840.00

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 407.76

Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја р

DEN 454.80

Излупете исклучување на подлога од хартија рамномерно со една рака, додека мазнење на филмот на површин

DEN 2256.00

ПОЧЕТНИОТ ПАКЕТ : Пакетот вклучува (1) Беж Фиока Лагер тркалаат (20 Инчи x 20 FT големина) и (1) ПодtheПотоне Лаге

DEN 326.16

Материјал : Лепилоназад,лесно да лупам & стап да се исуши рамна површина.Мерки 17.7 инчен широк x 118 инчи дол

DEN 455.76

Водоотпорен Заштита : максимална заштита од протекување и spills, големи и мали; на горниот слој е изграден

DEN 455.76

Трим околу работ со комунални нож.Тоа е лесно да се работи, и лесен за употреба Излупете надвор од лепило

DEN 840.00

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 219.60

ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНУВААТ : Лесно кора се држиме метод обезбедува ефикасна примена.ИЗДРЖЛИВ, ЛЕСЕН ВОДООТ�

DEN 306.48

Отстранлив назад е спроведен со cutодговара мрежа на линии за лесно мерење и пласман, што ќе ви овозможи д

DEN 359.76

Лесно да се примени, само да се намали, кора и се држи според мрежните линии.Совршено ги красат вашите ѕи�