.

.

Со попуст
LJGYX Игла за Шиење 100-200pcs/вреќа 20 25 30 40 50 60 70 мм Рамна Глава Иглички Злато/Бакар/Родиум Headpins за Накит Наоди Одлуки DIY Обезбедува Здрав, Компактен и Лесен за Ракување.

LJGYX Игла за Шиење 100-200pcs/вреќа 20 25 30 40 50 60 70 мм Рамна Глава Иглички Злато/Бакар/Родиум Headpins

DEN 1020.00

Од стока
Во магацинот

200pcs/вреќа 20 25 30 40 50 60 70 мм Рамна Глава Иглички Злато/Сребрена боја/Црвен Бакар/Родиум/Бронза Headpins За Накит Наоди Одлуки DIY.Пакет вклучувајќи : 200 Pcs(Пакет).Производ тежина : (200 Pcs*16mm /17g),(200 Pcs*20mm /22g),(200 Pcs*25мм /24g),(200 Pcs*30мм /30g),(200 Pcs*35mm /34 г),(200 Pcs*40mm /38g),(200 Pcs*45mm /44 g)(200 Pcs*50mm /48 г),(100 Pcs*60mm /24 г),(100 Pcs*70mm /30g).Одговара : Директор Игли / рачно изработени / DIYmaking studearrings.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 104.40

Пакетот Вклучува : 350pcs Мали Мали Мини Завртка Око Игли,Доволно да ги задоволи вашата потреба за Diy накит.

DEN 380.16

1 Материјал : Метал Цинк Легура На Железо 2 Пакет вклучувајќи : 200 Pcs 3 Производ големина : 30 / 50mm.Широка прим

DEN 2135.76

80 Парчиња Накит Одлуки Шарм Наоди Антички Бронза Месинг Мода Накит трговија на Големо Материјали Pendant М

DEN 198.96

Lapel Pin Стапови Сребрен Тон Грб Pin се Држи со Спојки за Накит Занает Одлуки Изработен од алуминиум, добро п

DEN 748.80

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 215.76

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Количина carefuly и се чувствуваат слободни да

DEN 120.00

18 K Злато Шалче 22 Guage Главата Pin Со Гранулирани Совет HPG1072".Метал : 18 K Злато Шалче.Се Продаваат Како : 24 Комп

DEN 1737.60

10 Парчиња Антички Сребрен Тон Накит Одлуки Шарм Наоди Мода трговија на Големо Материјали Pendant Многу Гол

DEN 885.60

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Количина carefuly и се чувствуваат слободни да

DEN 1038.72

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 2330.40

210 Парчиња Накит Одлуки Шарм Наоди Антички Бронза Месинг Мода Накит трговија на Големо Материјали Pendant М

DEN 120.00

18 K Злато Шалче 22 Guage Главата Pin Со Гранулирани СоветHPG1071".Метал : 18 K Злато Шалче.Се Продаваат Како : 14 Компј

DEN 1713.60

Цена по 20 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење A2 LV3 Ц

DEN 2040.00

Материјал : Бакар.Количина : прибл 100pcs / многу.Големина : прибл 15mm / 20mm / 30мм / 40mm / 50mm.Широка примена : п

DEN 261.60

Овие sterling silver главата игли се совршени за фитили кристали и мониста за вашиот ѓердани, белегзии и обетки

DEN 120.00

Црна Родиум Шалче 22 Мерач Главата Pin Или Око Pin Со Гранулирани Куп на Три 3ММ Сини Кристал Кварц HPR115БТ1".Се

DEN 248.40

10 Парчиња Антички Позлатен Сребрен Накит Шарм GY03503 Цвет Ознака Hairpin Коса Стап.Големина на објектот : 120.3x20

DEN 1442.40

40 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм AH044 Hairpin Коса Clasps Главата Иглички Древните Бронзени Ретро Наоди Големо.Ова е

DEN 1026.48

Цена по 30 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење 03327 Цв

DEN 131.52

0.7x28x28mm(0.03x1.1 × 1.1 Inch) 3слој позлата техника про65 Оловобесплатно без никел.Се продаваат по 500pcs.античкибакар