.

.

Со попуст
30x30mm G1/4 Од G1/2 во 10 Начин Пневматски Фитинг Воздушниот Колектор Блок Splitter

30x30mm G1/4 Од G1/2 во 10 Начин Пневматски Фитинг Воздушниот Колектор Блок Splitter

DEN 2167.20

Од стока
Во магацинот

30x30mm G1/4" Од G1/2" Во 10 Начин Пневматски Фитинг Воздушниот Колектор Блок Splitter.Штекер Дупка Тема : 1/4" BSP Женски Влезот Дупка Тема : 1/2" BSP Женски Димензии : 330(L)x30(W)x30(H)mm Позиција Количина&Port Количина : 10 патот 12 порта Материјал : Цврст Алуминиум Површината Процес : Полирање и Anodic Оксидација Употреба : Гас Вода Нафта Секој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Ние, исто така, имаат и други relavent производи.

Детални спецификации

Додатоци на производи