.

.

Со попуст
SENDESTAR 64 мл Вода Шише Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Течење Доказ Нерѓосувачки Челик Пиво Growler +Одговара Автомобил Чаша Носителот 32 оз Tumber—Широка Уста со 1xFlat Капа & 2xSpout К

SENDESTAR 64 мл Вода Шише Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Течење Доказ Нерѓосувачки Челик Пиво Growler +Одговара

DEN 768.00

Од стока
Во магацинот

4 капаци може да биде вклучен во било кое време, на Spout Капак е совршен за на плажа, кампување, на Flex Капа одговара за статистика и пешачење.Ова шише за вода доаѓа со највисока оценка 18/8 Нерѓосувачки Челик достапни кој е целосно отпорен на оксидација и корозија.Изберете меѓу најпопуларните и издржливи во прав обложени бои на пазарот, Прав Грб работи со премиум изолација, што ја спречува кондензацијата од формирање на надвор од шише, за да ви дадат токму тоа што сакате во секојдневниот освежување на испорака систем.Надворешноста на вакуум запечатени област е натопена во бакар за дополнителна изолација.Широко устата, го прави лесно да се чисти, BPA-free капак, што значи дека тие се многу безбедни.На шише за вода е двојно ѕидови и направен од висок квалитет на храна одделение 18/8 нерѓосувачки челик што не ќе се скрши.Бакар се намалува за пренос на температура, со додавање на уште повеќе изолација на вашиот шише.SENDESTAR 64 мл Вода Шише Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Течење Доказ Нерѓосувачки Челик Пиво Growler +Одговара Автомобил Чаша Носителот 32 оз Tumber—Широка Уста со 1x Flat Капа & 2x Spout Капак & 1xstraw капак & Носат Торбичка.Ако, поради некоја причина, не сте 100% задоволни со SENDESTAR, ние ќе издаде ќе целосна наплата или размена!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 527.76

★ЗАБЕЛЕШКА★ Поради светлосни ефекти, monitor Settings, итн.Нашето верување е дека интересите на нашите клиент

DEN 311.76

【ДОБРА ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ПЕРФОРМАНСИ】 : На запечатување прстен во внатрешноста на капакот е силиконска хра

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 1055.76

Поради двоен ѕид изолација, од не ' рѓосувачки челик телото останува студена на допир со топли пијалаци

DEN 527.52

ПРЕНОСНИ : Нашата вода шише големина е 10.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашите спортски шише за вода е нап

DEN 1039.20

Оваа прецизно дизајнирани уметнички дела е изработен со висок квалитет Ласерско Гравирање Машина за пр

DEN 719.76

Термос вакуум изолација технологија не се заклучи на температурата .Со Термос зачува вкусот и свежинат

DEN 2159.76

Ел Поставите Колега де Luk termos cuenta един он Termo де ampolla де vidrio, perfecto став tu tradicional y saludable bebida caliente ( Другар ) еди

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 695.52

Безбедна капак со лесно отворање.Овие се официјални Шише за Вода 17 ОЗ лиценцирана од страна на грчки зае

DEN 95.76

Пластични Универзална Тава Литургија Капа Првенство Капак Додатоци Шише Покрие Затка Патување Вакуум

DEN 409.68

"Карактеристики на производот : Направен од висок квалитет на храна одделение BPA free 18 Cr18 Ni / Sнерѓосувачк

DEN 959.76

Боја : Шеќер Хорор Черепот Нерѓосувачки Челик Шише За Вода Материјал Опис : Изолирани Од Не ' Рѓосувачки

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 1946.40

✅ Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Бр.На Парчиња : 1 Капацитет : 1000 Ml, Објект Висина : 12.7 Инчи Боја : Сина...

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 502.80

Изолираната шише за вода е одличен подарок за било кој повод Рака мие гимнастик пред првата употреба и п

DEN 695.76

Совршена Големина : Еднократно шише за вода е удобно да се врши во вашата рака или место во вашиот ранец,

DEN 455.28

Супериорен Изолирани Храна Колба : Двоен ѕид вакуум изолација технологија држи вашата здрава, вкусна до

DEN 551.76

Одлично за секојдневните авантури или активности на отворено како пешачење, кампување, велосипедизам,

DEN 791.76

????ВЕЛАТ дека НЕМА ДА ПЛАСТИЧНИ ЗАГАДУВАЊЕ : Нашата шише содржи НУЛА ПЛАСТИКА ❄️ СЕ НЕВЕРОЈАТНИТЕ ПЕРФО