.

.

Со попуст
30pcs Метал Внатрешни Flex Рамка Бакнеж Затворач за DIY Занает Монета Чанта Торба за Шиење Одлуки Sliver(со 3 Различни Големина 3.15/3.94/4.72 Инчи)

30pcs Метал Внатрешни Flex Рамка Бакнеж Затворач за DIY Занает Монета Чанта Торба за Шиење Одлуки Sliver(со

DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

3 Големини Бакнеж Затворач Заклучува : Пакетот вклучува 30 компјутери торба рамка clasps во 3 големиниДолжина 8cm(3.15 инчен), 10cm(3.94 инчен), 12cm(4.72 инчен); може да ги исполни вашите различни потреби.Одличен Материјал : clasps се изработени од железо, трајни и тешко, може да се користи за долго време.Лесен за Користење : на clasps се лесно да се инсталира со мали метални заклучување копчиња, и силни еластичност прави тие лесно да се отвораат и затвораат, лесен за употреба.Уникатен Дизајн : торба clasps се sewed во внатрешната на кеси, тоа нема да влијае на убавината на торба.Широк Апликации : на бакнеж clasps се голема торба додаток како рачна ташна, монета торба, чанта и паричник, кои се соодветни за вашиот DIY и занает проекти.Пакет се Вклучени : 30pcs Метал Внатрешни Flex Frames For чанта, монета чанта, мали торби одлуки.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2006.40

[ШИРОКО се КОРИСТИ] Klassische Ersatzteile für DIYTaschen wie Geldbörsen, Taschen, Bücher, Leder, Stoffe, Handtaschen, Brieftaschen usw [ДИЗАЈН] Правоагол

DEN 287.76

Материјал : Висок квалитет на Алуминиум, Срце Облик Торба Extender Шарм.Големина : 17cm / 6.69" должина, Ширина : Пр

DEN 1099.20

Лесно да се инсталира и расклопување, што е многу погодно да ги красат вашата сакана кеса или да го замен

DEN 580.80

Таписерии и стилски торба синџири, кои ви даваат добар визуелен чувства.Лесно да се инсталира, торба за

DEN 516.00

Дајте му на вашиот стар кеси нов изглед.Лесно DIY модна и атрактивни торба.Направени од премиум материјал

DEN 287.76

По мултислој electroplating третман, носатотпорен и не е лесно да исчезнат.Овие метал рамо, рака, синџирите се р

DEN 261.36

Трајни ИзградбаОваа кожна торба, се справува со ремени усвојува трајни изградба, која е цврст и издржли

DEN 239.76

Производ : Овална Прстени Пролет Отворање.Надворешен дијаметар : 2 x 1 9 / 16 Инчи (50 mm x 30 mm ).Внатре дијаметар

DEN 287.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 520.80

Тоа може да се користи за рачна ташна, чанта, рамо, рака торба.На двата краеви има две метални токи, која ќ

DEN 191.52

* Материјал : Алуминиум Голема додатоци за DIY рачно изработени торба Чанти Може да се користи како торба

DEN 669.60

Ова У облик бамбус справи ќе позајми егзотични и стилски допрете за рачно изработени или постоечки чант

DEN 715.20

✔ Вкупна должина е 110cm (44"),бисер е 10мм (3 / 8") во дијаметар ✔ КОЛИЧИНА : 5 PCS ✔Се применуваат за : имитација б

DEN 302.16

✅Таписерии изработка, мазна, без burrs, удобно допир, нема да боли раце ✅Хардверски додатоци за вечера кес

DEN 2374.08

Материјал : метал.Должина : 60cm, 70cm, 80см, 90cm, 100cm (ве молиме имајте во предвид дека големината вклучува две с

DEN 183.84

Овална прстени се функционални и додадете малку whimsy на вашиот рачно изработени кеси.Можете да прикачит

DEN 477.60

РАЗНИ АПЛИКАЦИЈА : Совршена замена чанта справи со додаток за вашите чанти, спојки, чанта и сл.Тие може д

DEN 2289.60

Пакетот вклучува : 1 buc рака.(Како Првата фотографија покажува).Големина е за, како подолу : должина 37 / 45 ин

DEN 366.96

2 Големини : Овој бакнеж затворач дијаметри се за 3,3 инчен / 8.5 cm и 4.9 инчен / 12.5 см, погодни за правење на в

DEN 239.76

Количина : 10 Сета (Секоја Комплетен Сет вклучува сите 4 парчиња.).Материјал : Алуминиум(Кадмиум Слободни).

DEN 352.56

МАТЕРИЈАЛ И ГОЛЕМИНА на : Направен од метал железо за да се обезбеди висок квалитет, не е лесно да се наве

DEN 239.76

Вртливата snap кука со dпрстени за чанта одлуки, lanyard, keychain, diy занает проекти, итн.ИЗБЕРЕТЕ ја Вашата Сакав

DEN 311.76

ДИМЕНЗИИ : Внатрешна ширина : од 1,5 инчи (38 mm), Внатрешен висина : 0.ПОВРШИНА : Electroplate, Цврсти и трајни, не е л

DEN 718.80

14 ИНЧЕН ВИСИНА ОД 1,5 ИНЧЕН ШИРОК.РАЗНОВРСНА Може да се користи за правење куче leashes, tote кеси, вратоврска п

DEN 311.76

Материјал : Направен од смола и алуминиумски токи кои се потрајни од пластика или кожа паричникот ремен

DEN 575.76

Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки челик.Тока стил.Се користи за да replaceyour стара торба појас.DIY торба, чанта, ч

DEN 1916.40

Висок Квалитет Tapestry.Полиестер обвивка.Производителот : Sinobrite.Пакет димензии : 14.0 инчи (H); 17.0 инчи (L); 5.0 инч

DEN 206.16

????Различни Должина На двајца еден слој панталона синџири се на различни должина 12 инчи и 16 инчи.Додека Т

DEN 347.76

хеклани плетени торба справува со Едноставно се справи со дизајн, може да одговара со повеќето од вашат

DEN 304.56

1" прилагодлива должина, ширина : Прибл.Висок Квалитет Чанта Рака Замена : Направени од добро квалитет по