.

.

Со попуст
KLAIYI Коса FB30 Ombre Нагласи Тело Бран Headband Перика Човечка Коса Balayage Браун Перика Со Темно Корени за Црните Жени, Бразилецот Богородица Коса Glueless Не Чипка Пред Перика Нос

KLAIYI Коса FB30 Ombre Нагласи Тело Бран Headband Перика Човечка Коса Balayage Браун Перика Со Темно Корени

DEN 2505.60

Од стока
Во магацинот

Совршен за сите прилики】 : KLAIYI Нови дизајнирани Ombre Нагласи Браун Боја на Телото Бран headband човечка коса, перики ќе ви донесе совршен изглед за секојдневниот живот, свадба, датира, темата партии, назад на училиште, се направи сте посигурни и шармантна.Материјал на Телото Бран Headband перика】 : 100% Бразилецот Богородица Човечка Коса материјал беше намален од Еден Донатор,Полн Cuticle Согласност, Може да Биде Обоена ,Permed, Избелени, Истакна, Исправи или Стилизирана Како Свој Коса. - Совршено се вклопуваат.Бренд Име : Klaiyi Коса. - Целосно Заштитен Стил Со Не Напушти. - Заштитете Го Вашиот Рабовите Добро. - Практично Без Чипка И Без Лепак.Материјал : 100% Необработени вистинска човечка коса, перики.Одделение : 10 A Одделение. - Брзо И Лесно Да Се Носат.Боја на коса : Ombre FB30 Highlight Color. - Не Грижи За Косата Повеќе.Боја на коса : Ombre FB30 Нагласи Color Hair Должина : 14 16 18 20 22 24 Инчен Во Парк Available Density : 150% густина (180% 200% 250% се достапни)Пакет : 1pc тело бран headband перика + 1pc нето капа + 2 парчиња headbands.Жив,меки и удобни.Пакет & Гаранција】 : 1 headband перика и 1 бесплатно во headband искриват (случаен боја), Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. - Супер Природен Изглед.Перика Тип : Тело Бран Headband Перика.Ombre Нагласи Перика Предности】 : FB30 Color,Повеќе Fasionable,Носат & Go,Удобно & Дише,Прилагодлив headband,Почетник пријателски,Многу мека коса, без tangles без пролевање, без мирис, чиста& жив косата,може да се бојадиса, завиткан и рамни железо.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 143.76

Зајакнување на вашата коса.Природни помош за сув скалп.Energiz и хидратација.Дизајниран за мазна и мека, уд

DEN 167.76

УДОБНОСТА : Andongnywell Перика изгледа природно и нежно, кожатапријателски, удобно и дише, не е лесно да се tangl

DEN 3119.76

Чипка Боја е Мека Медиум Браун [ Здрава Човечка Коса, Перики, без Лош Мирис] Нашето тело бран чипка пред п

DEN 1231.20

Материјал Одделение : Висока Температура Влакна.Перики Должина : долги.Потекло : CN(Потекло).Текстура : Пр

DEN 5496.00

мека коса немаат метежот и пролевање слободни Ombre T1 B / 30 боја на косата, исто така, имаме #1?¡й#1 B?¡й#2?¡й#4?¡й#

DEN 1247.76

Губење на Материјал : Бразилски Кадрава Брановидна Чипка Пред Перики Краток Боб Човечка Коса, Перики со

DEN 3503.76

И Разноврсна Стилови, Совршен за Летните.Лесно да се Носат.За кадрава коса, pls користите вашата рака за д

DEN 3359.76

1.DH Проѕирна Чипка, Одговара на Сите Кожи, Мека и Дише 2.13 X6 Чипка Фронтален Перика 3.100% Бразилецот Човечка

DEN 5159.76

Услуги На Клиентите?A : 30days 24 Hours сервисот за Онлајн, Било каков Проблем, ве Молиме Слободно Контактирајте

DEN 134.16

Опис на производот : Ние сме посветени да го прави едноставен, мода, природни, да се управува и удобно пер

DEN 7319.76

МАТЕРИЈАЛ : 100% ЧОВЕЧКА КОСА РЕМИ.СТИЛ : ПРАВ, ДОЛЖИНА : 24, 26, 28, 30 ОБРАБОТКА : 10 A одделение за Човечки Реми , 1

DEN 150.96

Дизајн : Природен и Здрав, Минимум Вирусот, Не Заплитане,Мека,Тесни и Удобно,Мазна и Свиленкаста.Оваа пер

DEN 119.76

100% Сосема Нов б.Ставање На перика Капа; c.Ставање На перика, се приспособат на внатрешниот нето Тока; d.Одр

DEN 1439.76

Губење на Материјал : 100% Необработени бразилецот човечка коса чипка пред перики, висок квалитет на браз

DEN 27.36

НАСОКИ : Место на косата бенд низ вашата глава.66 инчи / 22cm Style : Curly PACKAGE ВКЛУЧУВА : 1 x Невидливи Коса Екстен

DEN 1788.00

Текстура : ПРИРОДНИ.Повод : За Секојдневно Носење.Боја : Слика.Карактеристики : Секојдневно.Квалитет На М

DEN 623.76

【Нашата Доверба】Ние ги користиме Меѓународните врвен квалитет пламен retardant синтетички влакна, супер м

DEN 138.96

СТРУКТУРА : Ова перика е погодна за различни глава големини и форми, и е опремен со еластична дише нето.С

DEN 2054.40

Убава Боја, специјално дизајнирани за некој како убава како тебе Дизајн : На перика има текстура, и своит

DEN 6095.76

Целосна Чипка Перика Boday бран Премија Богородица мека Бразилецот Remy Коса Бебе Коса Околу Целиот Перимет

DEN 1919.76

Ако имате било какви прашања и сугестии, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.Почетник П

DEN 11467.92

Материјал : 100% Човековите remy перики може да се restyled.Вие само треба посипете некои вода и нежно расчешлај