.

.

Со попуст
Colcolo 20x Сребро Kumihimo Кожа Кабелот Хривнија Завршува Капи Накит Наоди

Colcolo 20x Сребро Kumihimo Кожа Кабелот Хривнија Завршува Капи Накит Наоди

DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

Должина : Околу. 3.5 cm / 1.38 инчен; Внатрешен дијаметар : Прибл. 5 mm / 0.2 инчи.Висок квалитет позлатен бакар хривнија ѓердан крајот капи со hummer clasps наоди.На Крајот Капи со hummer затворач, може да се користи за да се обезбеди мозок, кожа или лента итн.Многу корисни додатоци за правење ѓердан, бразлетна и кожа кабелот.Материјал : Бакар.Опис : - Висок квалитет позлатен бакар хривнија ѓердан крајот капи со hummer clasps наоди Крајот Капи со hummer затворач, може да се користи за да се обезбеди мозок, кожа или лента итн. - Многу корисни додатоци за правење ѓердан, бразлетна и кожа мозок - Материјал : Бакар - Должина на : Прибл. 3.5 cm / 1.38 инчен; Внатрешен дијаметар : Прибл. 5 mm / 0.2 инчи - Должина на : Прибл. 4 cm / 1.57 инчен; Внатрешен дијаметар : Прибл. 6 mm / 0.24 inch Package Вклучува : 20 Парчиња Hummer Затворач Крајот Капи.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 215.52

Овој бел и се користи за грб шапка, појас јаже главата, ранец, чевли..Направени на квалитетот метал, светл

DEN 167.52

Совршен за DIY накит додатоци,многу убава за мушка капа.Постојат приближно 100pcs во торба.Тие може да се кор

DEN 318.96

7mm (20g околу 220 компјутери); синџир продолжување : 50x3.Боја може да се разликува малку поради боја поставкат

DEN 265.20

50 Парчиња / многу.Материјал : Пластика.Големина : 2.60*1.90 сантиметар.Бои : Златен Тон.Бесплатен Превозот 1, Н

DEN 297.36

Уникатен дизајн : непречено columnar crimp крајот може целосно да се грижи за вашата кожа здравје.Лесен за кори

DEN 223.20

Ретро дизајн : Tassel крајот капи се создаде ретро и класичен стил накит, таписерии и идеален дизајн додава

DEN 134.16

Пакет на 30x крајот капи.Направени од Галвански Месинг и се сребрен тон на боја.Овие крајот капи се барел

DEN 167.52

Материјал : Пластика.Состојба : Нова.Димензии : Дијаметар Од Прибл.8мм.Количина : 50 Една исклучителна наки

DEN 263.76

【Широка Примена】Ознака малку стеги се одличен завршува до крај вашиот широк кожа, лента, свила, велур,

DEN 1500.00

Овој производ е исто така погоден за пребарување : 4mm стакло cabochon, стакло cabochons 20mm, 12mm стакло, стакло cabachons

DEN 239.76

Голема DIY додатоци за домот накит занает одлуки.Kumihimo БелФорма Кабелот Крајот Капи, со Позлатен Сребрен Ф