.

.

Со попуст
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers за Мажи Жени Ноктот Clippers Pic2

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

DEN 459.60

Од стока
Во магацинот

Jasonwork е компанија која се специјализира во маникир и педикир комплети за мажи, жени и постари лица.Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога одите на патување.Добредојдовте на нашата продавница!JASONWORKis сеопфатна дневни потреби продавница, кои ги покриваат сите видови на апарати за домаќинство дневни потреби, електронски производи,надворешна спортски производи, итн.Тој Содржи 12 парчиња помине и ноктот алатки за три функции, вклучувајќи рака заштита,лицето за нега, и нога нега.Добредојдовте да го купат.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки челик сечилото е загарантирана да се намали чисто.Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со притискање на едно копче.Оваа Педикир Маникир поставена е секоја работа што треба.тоа се направи животот лесно. 100% од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Алатки : JASONWORK Маникир и Педикир алатки се направени од професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стерилизација, се спречува корозија и намалување на ризикот од инфекции.Ние се познати за добар квалитет и преференцијални цени!ние посакуваме да имате среќен шопинг!Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 386.40

Количина : 8 / 1 6pcs помине clipper комплет.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Големина : Ноктите Грижа Алатка Пос

DEN 208.56

Лесно Да се Носат : добар начин за да помине уметност дека ќе не боли вашите нокти, лесно да се носат и пол

DEN 390.00

Лесен и пренослив помине clippers сет, четири бои, две групи, за да се задоволат различните потреби.Ги задово

DEN 684.96

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 363.60

Jasonwork е компанија која се специјализира во маникир и педикир комплети за мажи, жени и постари лица.Добре

DEN 1519.20

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Количина : 18pcs помине clipper комплет.Функција : Висок квалитет на Нокти во

DEN 684.96

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 191.76

Пренослив Дизајн : На занишан нокти датотека може безбедно да се користи како ноктите почиста, и приложе

DEN 191.76

Пакетот вклучува : 4 парчиња помине clippers.Боја : случајни боја.Дизајниран со прстен, погодно за чување и ви

DEN 429.60

Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се носат.

DEN 2287.20

Криви edge : ова помине clipper е дизајниран со криви сечилото според природната форма на ноктите за да се обе

DEN 2030.40

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но

DEN 191.76

100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : гаранции дека ќе љубов на нашите производи.Различни алатки се дизајнирани

DEN 603.60

100% од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Алатки : JASONWORK Маникир и Педикир алатки се направени од профе

DEN 739.92

★ Направени од премија од нерѓосувачки челик материјал, кои се трајни, анти ' рѓа и отпорни на абење...

DEN 165.60

Professionla Cuticle Сменатример Со Слободни Тласкач 5mm / 9mm карактеристики surgiквалитет, од нерѓосувачки челик сов

DEN 2313.60

▲[Големи Вилица Отворање на Ноктите Clipper] : широк вилица е доволно за намалување на дебел ноктите на мажи

DEN 165.60

САЛОН ОДДЕЛЕНИЕ, SURGI НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ½ ВИЛИЦА НОКТОТ CUTICLE NIPPER СО ДВОЈНО ПРОЛЕТ ШАРКИ ЗА НЕПРЕЧЕНО СЕЧ

DEN 2725.20

Атрактивно пакување : производот случај е направен од висок квалитет на СТП кожа, стилски и елегантен, е

DEN 5533.44

Отстранување на производ, и readjust на ноктите, можете да го исполните некои медицински памук под чудни нок