.

.

Со попуст
Г-дин Фокс Страна се Насликани Дизајн на Печатени Needlepoint Платно A00677 (18CT Моно Делукс,12 X 15)

Г-дин Фокс Страна се Насликани Дизајн на Печатени Needlepoint Платно A00677 (18CT Моно Делукс,12 X 15)

DEN 455.76

Од стока
Во магацинот

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Модел, Светли Бои, Живописни Дизајн.Палета На Бои За Граница За Референца, Нема Боја Кодови / Броеви.Опис : : Оваа е Убава ПОЛНА БОЈА печатени Needlepoint Платно, Професионално Страна се Насликани Дизајн, потоа Испечатени На Needlepoint Платно во согласност со оригинален дизајн.Големина Во Опција Е За Дизајн / Големина На Слика, Платно Големина Обично Околу 5 Инчи Пошироката & Подолго Отколку Од Дизајнот / Големина На Слика.Јас.Платно Само, Без Волна Или Конец Предиво II.На Палетата на Бои Е на Граница на Платно За Референца.III.Платно ќе биде испорачуван виткање и спакуван со внатрешен & надворешниот кеси со нега за да се спречи од оштетување.Платно Тип : I. 10 CT Пенелопе Платно II. 14 CT МОНО Платно III. 18 CT Моно Платно ве Молиме Погледнете во Опции Во Листата Обично 10cm (Околу 5 Инчи) поширок и подолг од дизајн големина Детали : Платно Type Sample Picture Feature 10 CT Увезени Бела Пенелопе Платно : Двоен Конец, тоа може да се формира 10 CT бруто-точка или 20 CT petit точка бода, направени во ЕУ 14 CT/18 CT Бела Моно Делукс Платно : Една Мрежа, со висок квалитет, направени во ЕУ .

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 427.20

Вклучува плоштадот крпа coasters со печатени шема, presorted памук конец, игла, и инструкции со азбуката за персо

DEN 719.76

24 акварел моливи.Сите во еден уметност сликарство поставите кутија ги задоволува сите потреби како мож

DEN 1238.16

Професионален дизајн и разумни структура, лесно е да го замените стариот или оштетена една.Со користење

DEN 383.76

9 / 16 18 теми, Б Големина.КислородАцетилен (или пропан) Flashback Arrestor Сет.Проверете вентили се само првата лини

DEN 4824.72

Материјал : автомобил покритие е направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина, без мирис, мека, еласти

DEN 143.76

Дигитално Печатење за Прецизно Дизајни : Јасно да се види шема и различните бои со нашата претенциознос

DEN 1512.00

* Кинескиот ѕид декорација за дома, канцеларија, ресторан, продавници DIY рачно изработени везана смета в

DEN 544.80

ПЛАТНО : Мерки околу 16 x 13 инчи, вклучувајќи 1.5 инчен граница.ДИЗАЈН : Stitchable област мерки околу 13 x 10 инчи.Бо

DEN 767.76

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Мод

DEN 239.76

Боја Со Број Колекции : тоа е Едноставен и лесно да се наслика.Смола Круг Кристал Дијамант Сликата, може

DEN 5292.00

Попродажбата на : времето За испорака е денови, времето за испорака е во работни денови.Таа е отпорна на

DEN 297.36

На готовиот везови се одлични за дома декор, направете ја вашата соба повеќе шарени 3 Пакет Везови Старт

DEN 1603.20

Рачно изработени прекрасна животни игла felting Игла felting е исто така добар начин да се зголеми односи поме

DEN 335.76

Вез за Полнење : 1pcs 7.9 инчен везови карики, 1 поставува мека везови теми, 2 парчиња везови игли, 1pcs режа, 1 buc

DEN 719.76

▶[ЖИВОТ СИГУРНОСТ] Здрав поликарбонат школка, ABS Пластика, и вграден во "smart IC чип" со термо материјал диз

DEN 5276.16

Материјал : автомобил покритие е направен од висококвалитет на оксфорд ткаенина, кои се издржливи и тра

DEN 576.00

Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во прв пат 【Широка Примена】Manda

DEN 5292.00

Карактеристики : водоотпорен и дише / сончање изолација / UV / antifreeze / облачно / ветрот / прашина / ну

DEN 719.76

▶[SMART ДИЗАЈН] комбинацијата на USB Порта со USB ТипC Работи за Дела за вашиот Самсунг Galaxy A9 дава дополнителн

DEN 719.76

●Полнење било USB ТипC овозможено уред.●Целосна Излез начини : 5 V / 2.0 Технологија power up Работи за вашиот ур

DEN 218.16

Ова животно felting комплет може да се користи како подароци за Децата Ден, birthday (Роденден), Божиќ, Денот на М

DEN 3261.12

Се применува соодветна сума на дијамант лепило на пен.Користете книга или на вашата рака да притиснете

DEN 335.76

✔️ На прекрасен дизајн го прави вашиот Гнездо Здраво Врата изгледаат подобро отколку порано.На плочка

DEN 960.00

Украсени со убави кристали и го направи на премиум квалитет на материјалите.Помага примена на трепките

DEN 359.76

0 Функции кои се достапни само на поддржани модели.●Солидна Автомобил Врската го прават овој апарат сов

DEN 1334.40

Нашите marbling боја за полнење за деца е интересна вода ликовна уметност комплет, Тоа фасцинира деца и возр

DEN 492.00

Можете да се истражуваат интересни свеќа одлуки себе, или можете да DIY со вашите семејства или вашите пр