.

.

Со попуст
TEHAUX 16pcs Ѕвезда Главата Стегање Knob Пластични Женски Навој Завртка Тип На Knurled Стегање Ореви Knob Зафат Преку Дупка Убодни се Справи со M5 М8

TEHAUX 16pcs Ѕвезда Главата Стегање Knob Пластични Женски Навој Завртка Тип На Knurled Стегање Ореви Knob Зафат

DEN 297.36

Од стока
Во магацинот

- Широко се користи во механичка опрема, мебел и декорација, машинската опрема, индустриска опрема и електронски уреди.Доаѓаат со ергономски дизајн и различни видови на копчиња одлична за рака зафат.- Доаѓаат со ергономски дизајн и различни видови на копчиња одлична за рака зафат.- Одлична замена за скршени завртка користи во опрема.'Рѓа и корозија, не се лизга и никогаш нула вашите раце.- Материјал : Пластика.- Големина : 3.Пакет Вклучувајќи 16 x копчиња.- Произведени со висок квалитет на материјалот, производ е издржлив за долготрајна употреба.Произведени со висок квалитет на материјалот, производ е издржлив за долготрајна употреба.- Боја : Црна.Одлична замена за скршени завртка користи во опрема.Карактеристики - Боја : Црна.Тоа е еден од најдобрите избори за вас.Едноставен за инсталација и отстранување.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, но прифатлива орев knob?Дали сте во потрага за здрав, сигурен алатка која можат да прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални орев knob мора да ги задоволи потребите.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 923.04

Изработени од црна термопластични, черупка и навој гром во нерѓосувачки челик 1.4305; безбедност lanyard напр

DEN 3712.80

Стил : Л Завртка Должина : 0.78".Тема Големина : М12 Вкупна Должина : 2.36".Тип : Надворешен Навој.Ѕвезда Зафат Knob

DEN 1047.60

Црна термопластични.Черупка и навој гром во челик.Черупка и навој гром поцинкуван и сина chromated заврши.Си

DEN 578.88

Црна термопластични.Черупка и навој гром во челик.Черупка и навој гром поцинкуван и сина chromated заврши.Зе

DEN 258.96

Додадете свој hexnut, locknut, раководител раководител гром или capscrew да се направи копчиња што ви треба за ваши

DEN 313.44

Црна термопластични.Черупка и навој гром во челик.Черупка и навој гром поцинкуван и сина chromated заврши.Си

DEN 153.36

【Материјал】Направен од висок квалитет на алуминиум, и површината е завршена со силата слој и blackening за

DEN 1956.00

【Тема Големина】M6x35mm / M6x1.37inch(D*L); Глава Кол (Приближно) : 32милиметри / 1.25 инч 【Трајни & Силна Тип】Овие ѕв

DEN 227.76

Име : Knob Ѕвезда Главата Стегање Завртка.Материјал : Направен од пластика и метал, Цинк позлатен површина

DEN 2119.20

Навој Дијаметар : М8; Конец Должина : 60mm / 2.36".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и затегн

DEN 1097.28

Изработени од црна термопластични.Черупка нерѓосувачки челик завршна површина 20 мм завртка должина.Си

DEN 2152.80

Навој Дијаметар : M6; Конец Должина : 15mm / 0.59".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и затегн

DEN 628.56

Навој Дијаметар : М12; Конец Должина : 30мм / 1.18".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и зате

DEN 414.24

Изработени од црна термопластични, черупка и навој гром во нерѓосувачки челик 1.4305; безбедност lanyard напр

DEN 480.00

【Производ Димензија】 Глава Дијаметар : 32милиметри / 1.26" ; Конец Должина : 40mm / 1.57" ; Навој Дијаметар : 8mm / 0.31