.

.

Со попуст
МОЈОТ MIRONEY 1.18 x 0.91 Овална Пресврт Пак не се Заклучи на Античкиот Бронза Овална Purses Брави Канџите Затворачи Вклучите Заклучување на Затворач Пакет на 5

МОЈОТ MIRONEY 1.18 x 0.91 Овална Пресврт Пак не се Заклучи на Античкиот Бронза Овална Purses Брави Канџите

DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

Пакетот Вклучува : 5 x Овална Пресврт Пак се Заклучува.Вкупна Големина : 30 x 23mm/1.18" x 0.91"(L*W).Направени од цинк легура,electroplating заврши,корозија и отпорност на абење.Овална заклучување,елегантен и стилски додатоци за торба рачно изработени и поправка.Ова пак заклучување на затворач е одлична замена дел за purses,чанта,спојки,ткаенина,паричник,итн.Карактеристики : Ова пак заклучување на затворач е одлична замена дел за purses, чанта, спојки, ткаенина, паричник, итн.Спецификација : Нето Тежина : 93g Материјал : Цинк Легура Боја : Антички Бронза Вкупната Големина : 30 x 23mm/1.18" x 0.91"(L*W) Пакетот Вклучува : 5 x Овална Пресврт се Претвори Брави Забелешка : Поради рачни мерења на локации,може да бидат мали отстапувања.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 287.76

Материјал : Висок квалитет на Алуминиум, Срце Облик Торба Extender Шарм.Големина : 17cm / 6.69" должина, Ширина : Пр

DEN 177.36

Тип Име : Тркалезна Форма Смола Торба За На Рака.Должина : околу 60 см / 24".Ширина : за 2,2 см / 0.88".Материјал : С

DEN 261.36

Трајни ИзградбаОваа кожна торба, се справува со ремени усвојува трајни изградба, која е цврст и издржли

DEN 516.00

Дајте му на вашиот стар кеси нов изглед.Лесно DIY модна и атрактивни торба.Направени од премиум материјал

DEN 343.20

Висок квалитет е многу сјајна, користејќи полирање технологија, антивез, антикорозија, трајни, не е лесн

DEN 263.76

Пакување листа : 1pcs / set.Димензии : Должина е околу 47 инчи (120cm) ;на Широк Рака е околу 5cm.Боја : Како Frist фото ш

DEN 520.80

Тоа може да се користи за рачна ташна, чанта, рамо, рака торба.На двата краеви има две метални токи, која ќ

DEN 1307.52

Висок Квалитет Tapestry.Полиестер обвивка.Пакет Тежина : 2.0 lb.Пакет Димензија : 17 "L x 3 "W x 12 "H Оваа голема чанта

DEN 580.80

Таписерии и стилски торба синџири, кои ви даваат добар визуелен чувства.Лесно да се инсталира, торба за

DEN 206.16

????Различни Должина На двајца еден слој панталона синџири се на различни должина 12 инчи и 16 инчи.Додека Т

DEN 292.56

Пакетот Вклучува : 2 парчиња вкупно.2 cm долги, линкови : 4.Тоа исто така може да се користи да се замени носи

DEN 191.76

Класична замена на рака за DIY торба, како што се чанти, спојки, кростело, кеси и сл.Вкупна должина од 39инче

DEN 239.76

Производ : Овална Прстени Пролет Отворање.Надворешен дијаметар : 2 x 1 9 / 16 Инчи (50 mm x 30 mm ).Внатре дијаметар

DEN 575.76

Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки челик.Тока стил.Се користи за да replaceyour стара торба појас.DIY торба, чанта, ч

DEN 1344.96

Приближна големина : 95x86mm, дебелина : 12mm.Многу погоден за правење на паричници.Гроздобер стил метал парич

DEN 718.80

14 ИНЧЕН ВИСИНА ОД 1,5 ИНЧЕН ШИРОК.РАЗНОВРСНА Може да се користи за правење куче leashes, tote кеси, вратоврска п

DEN 150.00

чанта резерви.Торба одлуки.чанта хардвер.Ние се лично за шиење и Влакна снабдувач .Нашиот бренд : 3 DANCraftit

DEN 302.16

✅Таписерии изработка, мазна, без burrs, удобно допир, нема да боли раце ✅Хардверски додатоци за вечера кес

DEN 215.76

Направен од железо, врежана површина, убава и издржливи.Две бои од бронза и сребро на располагање 8.5 см д

DEN 1485.60

Го поздравуваме Вашиот Споделување и Повратни информации, Така Што Ние Може да Ви Обезбеди Со Подобри П

DEN 287.76

По мултислој electroplating третман, носатотпорен и не е лесно да исчезнат.Овие метал рамо, рака, синџирите се р

DEN 669.60

Ова У облик бамбус справи ќе позајми егзотични и стилски допрете за рачно изработени или постоечки чант

DEN 287.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 239.76

Вртливата snap кука со dпрстени за чанта одлуки, lanyard, keychain, diy занает проекти, итн.ИЗБЕРЕТЕ ја Вашата Сакав

DEN 2006.40

[ШИРОКО се КОРИСТИ] Klassische Ersatzteile für DIYTaschen wie Geldbörsen, Taschen, Bücher, Leder, Stoffe, Handtaschen, Brieftaschen usw [ДИЗАЈН] Правоагол

DEN 2374.08

Материјал : метал.Должина : 60cm, 70cm, 80см, 90cm, 100cm (ве молиме имајте во предвид дека големината вклучува две с

DEN 183.84

Овална прстени се функционални и додадете малку whimsy на вашиот рачно изработени кеси.Можете да прикачит

DEN 366.96

2 Големини : Овој бакнеж затворач дијаметри се за 3,3 инчен / 8.5 cm и 4.9 инчен / 12.5 см, погодни за правење на в

DEN 347.76

хеклани плетени торба справува со Едноставно се справи со дизајн, може да одговара со повеќето од вашат

DEN 239.76

Количина : 10 Сета (Секоја Комплетен Сет вклучува сите 4 парчиња.).Материјал : Алуминиум(Кадмиум Слободни).