.

.

Со попуст
Haas - Кари Чешел Дер Gute

Haas - Кари Чешел Дер Gute

DEN 134.40

Од стока
Во магацинот

Кари чешел направени на отпорни и флексибилни пластични со добра кари ефект.Достапен во големини 16 x 10 cm (Der Gute - добри) и 13.5 х 8 см (Der Kleine - мали).Бои како порибено.Текстот со CALEVO.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 168.00

Тип На Производ : Personal_Care_Appliance.Објектот Пакет Димензија : 14.732 cm L X10.414 cm W X 2.54 см Х Точка Пакет Тежина : 7.2 оз.