.

.

Со попуст
ZEEFO Допир Ноќ Светлина, RGB Боја се Менува & Dimmable Преносни Топло Бела Ноќни LED Светилка, Батерија & Тајмер Поставување на Бебето LED Ноќ Светлина Идеален за Детска Соба,С?

ZEEFO Допир Ноќ Светлина, RGB Боја се Менува & Dimmable Преносни Топло Бела Ноќни LED Светилка, Батерија &

DEN 431.76

Од стока
Во магацинот

✨【Око-се грижат LED 】Користење на енергетски ефикасни LED да се создаде единствен, не-треперење на светлината дека е лесно на очите, дури и за деца.Ноќта светлина има удобен полнење база,нуди стабилен начин да ја полните и го спречува соборувањето повеќе, се поврзете директно до Типот C Полнење кабел за напојување за излез од куќата.Без разлика дали сте читање на спиење приказна за вашите деца или милување бебе да спие, светлината ќе биде само право со својата прилагодува осветлувањето и бојата.Едноставно полнење преку Тип C кабел во рок од 3 часа. ???? 【Професионални Услуги на Клиентите】Ние сакаме да се осигура дека вие сте апсолутно задоволни со купувањето!Било какви сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и Нашата цел е да се користи професионална услуги за да го реши вашиот проблем. ✨【Долготрајна Батерија】LED допир ноќ светилка е интегриран со 1200 m Ah литиум батерија.Задоволство семејството и пријателите со блескави RGB боја на екранот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 503.76 -122 %

????ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ???? 3 D Свиња ноќ светлина (вклучува ABS Светилка База + Акрилик Светилка Плоча), 1 3 D Све�

DEN 335.76 -122 %

Убав Дизајн : Мерки 4.Само точниот износ.Нашите ноќ светлина одговара за деца и возрасни.Ако имате било к�

DEN 335.76 -122 %

Тековната:≤25 MA; 4.Добро дизајниран мини outlook е просторза заштеда на енергија и не го блокира дното штек

DEN 335.76 -122 %

Ја придружува вас и вашето семејство со овој удобен LED ноќ светлина.Издржливи и Сигурен : Со високо квали

DEN 1404.00 -122 %

Безбедносни мерки на претпазливост : Овој производ е само во затворен простор или во не дожд и јавните м�

DEN 376.08 -122 %

3 во Тежина : 0.2 оз Пакет се Вклучени : 1 x Силикони Ноќ Светлина за Деца 1 x Полнење Кабел Ако имате било какв

DEN 335.76 -122 %

Димензија:3 во W x 4.Ја придружува вас и вашето семејство со овој удобен LED ноќ светлина.Тековната:≤25 MA;

DEN 407.76 -122 %

Specmsky исто така ви дава грижете себесплатен попродажбата на заштита, ако имате било какви прашања, ве мол

DEN 311.76 -122 %

Индивидуален карактер украси : разни дизајни на пеперутки ви обезбеди со многу опции за декорација; Од в

DEN 636.72 -122 %

*3 D Илузија Плоча Само 4mm дебели.Моќност : 3w Weight : 0 【3d Ноќта светла подарок】Ноќ светла за деца, девојки, мо

DEN 719.76 -122 %

Тоа ќе ги направи вашите деца да падне во љубов со него на прв поглед, и ќе ја стимулира нивната имагинац�

DEN 335.76 -122 %

Излезен Напон:DC2.Само вистинската количина на светлина, не груби за вашите очи; совршен за добивање на д

DEN 639.36 -122 %

Моќност : 3w Weight : 0 【3d Ноќта светла подарок】Моќ на потрошувачите : 0 LED Живот : до 50.28 kg Product е Volage : 5 VBase Голем

DEN 138.48 -122 %

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 407.76 -122 %

ДИНОСАУРУС ПОДАРОЦИ ЗА ДЕЦА 2 3 4 5 6 ГОДИНИ.Go Line диносаурус ноќ светлина за деца поддржува допрете и далеч�

DEN 2323.20 -122 %

Користете хексагонална флопи да се создаде било која структура за да одговараат на вашите потреби,13 фик

DEN 582.72 -122 %

Широко се користи во различни средина, како декоративни светилки за дома, спална соба, детска соба, днев�

DEN 288.00 -122 %

ДЕТЕ ОДОБРЕНИ ДИЗАЈН : Деца и возрасни од сите возрасти ќе сакаат своите нови индивидуализира LED Писмо К�

DEN 582.72 -122 %

【3d Ноќта светла подарок】Високо квалитетни LED извор на светлина, ниска потрошувачка на енергија, долг р�

DEN 479.76 -122 %

Може да се стави маска на и чувајте ги остане стабилна, нежни светла ќе не боли очи.Помогне да се опуштит�

DEN 479.76 -122 %

1.Движење и Лесни за Откривање на Сензор : изградена во движење на сензорот детектира телесната температ

DEN 455.76 -122 %

Ниска Потрошувачканема да биде жешка по долго време работи, висококвалитетни LED,светлина е мека и единс�

DEN 2366.40 -122 %

МАЛИ НОЌ СВЕТЛИНА : 3 во W x 4.5 во D x H 2 во приклучоци во стандард места,компактна големина држи втората штек

DEN 138.48 -122 %

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 311.76 -122 %

Се КОРИСТИ : Топла Светлина Ноќни Ламби за Доењето и за Спална соба, Бања, Кујната, Ходникот, по Скали...