.

.

Со попуст
LICY 2 Замав Тешки Удирање Торба Синџири за Hammock Стол Антенски Јога Затворен Отворено Нерѓосувачки Челик Комплет со 4 Carabiner Куки 1200 LB

LICY 2 Замав Тешки Удирање Торба Синџири за Hammock Стол Антенски Јога Затворен Отворено Нерѓосувачки Челик

DEN 527.76

Од стока
Во магацинот

Пакетот Вклучува : 2 синџир (секоја 20.86"/53cm) и 4 пролет snap куки. 600 Lb Капацитет : Совршен затворен отворено виси замена или продолжување за hammock столици, удирање кеси, песочни перници , лулашки, антенски јога.SUS 304 од не 'рѓосувачки челик : Анти-' рѓа , Трајни, времето-отпорни и безбедност тестирани.Прилагодливи :Место на Carabiner куки каде што сакал да го направи тоа големина сакате.Се олесни вашиот живот и забава : LICY се Фокусира на тешки хардвер за производство и дизајн , нашата главна цел е да се произведе безбедност професионални метални делови.Прашања & Одговори на Прашањето : Може да се прилагодливи ?Одговор : Место на Carabiner куки каде што сакал да го направи тоа големина сакате.Прашање : Што е вкупната должина на овој синџир?Одговор : 26.37 инчен / 67 cm Прашање : Што може да се добие во пакет ?Answer : 1 синџир и 2 carabiners.Прашање : Што е губење на капацитетот за синџир?Одговор : 600 Lb Капацитет Прашање : кои се предностите од нерѓосувачки челик синџири во споредба со најлон јаже и обичните железо синџир ?Одговор : Анти- ' рѓа , Трајни, времето-отпорни и повеќе безбедност.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 331.20

[Tamaño] 19 мм (0,75 pulgadas) de diámetro надворешноста 8,5 mm (0,33 pulgadas) de diámetro внатрешни работи 2 mm (0,08 pulgadas) де espesor [Aplicación]

DEN 502.80

Жица со дијаметар од овој синџир е 3 / 0 Жица со дијаметар од синџирот е дебелината на жицата се користи во

DEN 199.20

ДИМЕНЗИИ : Должина на Синџирот на 160mm.Синџир Дијаметар 3мм.ПАКЕТ СОДРЖИНА : 1 Pc Нерѓосувачки челик антикра

DEN 425.04

Жица со дијаметар од овој синџир е #12 Жица со дијаметар од синџирот е дебелината на жицата се користи во

DEN 1035.60

Жица со дијаметар од овој синџир е #25 Жица со дијаметар од синџирот е дебелината на жицата се користи во

DEN 1119.12

Жица со дијаметар од овој синџир е #12 Жица со дијаметар од синџирот е дебелината на жицата се користи во

DEN 409.68

Жица со дијаметар од овој синџир е 3 / 0 Жица со дијаметар од синџирот е дебелината на жицата се користи во