.

.

Со попуст
Нова Свиња SpillBlocker Дига | Истури Задржување Berm за Мазни Површини | Истури Контрола Бариера | Поплава Бариера | 10 x 4 x 2.25 | PLR204-Б.К.

Нова Свиња SpillBlocker Дига | Истури Задржување Berm за Мазни Површини | Истури Контрола Бариера | Поплава

DEN 11496.00

Од стока
Во магацинот

ЕКСКЛУЗИВНО НОВИОТ СВИЊА ФОРМУЛАЦИЈА : Карактеристики на солза-отпорни на горниот слој и флексибилен, вулгарен долен слој дека фоките се тесни за да се мазни површини и блокови течности. 2-1/4 ИНЧИ ВИСИНА : Одлична за содржат помали spills.БРЗО ЗАШТИТА : За кога се истури се движи во право за вашата потрошувачка; само место дига пред истури да содржат течност.ГРАНИЦИТЕ И го ПРЕНАСОЧУВА ТЕЧНОСТИ : Без апсорбирање на нив, што расчистување или рекламација поедноставно.ИЗГРАДЕН ТЕШКА : Полиуретан материјалот е отпорен на вода, масла и многу хемикалии; дизајниран со вулгарен дното, додека на врвот дава силна и тешка структура.ОБНОВЛИВИ SPILLBLOCKER : Поддржани од страна на 5-годишна гаранција.ДВЕ-ДЕЛ КОМБИНАЦИЈА : го Прави совршен за hugging мазна подни површини за да ги пренасочите или блок течности.WITHSTANDS ГРУБИ СРЕДИНИ : Полиуретан изградба дури и може да се застане на груби средини со работна температура опсег од 0°С - 120°F. Нова Свиња Оригинални Spill Blocker Мазна Површина Дига има две-слој конструкција за супериорни перформанси.Обновливи дига чисти лесно со сапун и вода.Температурата лимит : 0 120 степени Ф

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 396.00

Непречено се справи со профилот ви овозможува лесно да се применуваат повеќе вртежен момент на fastener.Нап

DEN 671.76

Отворено ТВ покрива.Информации за производот (Спецификација) : .Производ Димензија : 55inches (52 W x 31 H x 5.5 D инч

DEN 3839.28

Точно одговара на ОЕМ# : 1 L5 Z 13405 АА и Partslink# : FO2800152 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Единиц

DEN 488.16

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Памук, 50% Полиестер.Направени во САД

DEN 2543.76

Отворено Во земјата Светла Низок Напон 6 W,Висока осветленост 600lm за една светлина, совршен оптичка леќа

DEN 2184.00

Материјал : Алуминиум.Description Voltage 12 V DC, мозочен Удар Должина 1.Линеарна actuator се направени од високо квалит

DEN 345.60

DOITOOL Ткиво Кутија Бања Тоалетот Морон Ѕид Монтирани Тоалетна Хартија Капакот на Држачот се Тркалаат Скл

DEN 1507.20

Тоа можат да бидат споени со различни АД и претставуваат различни дигитални централизирана набавка сис

DEN 3663.84

Пакување големина : 32.Музика и филмови се игра брзо, но брзо повлекување под висок зголемување.Моќ / карт

DEN 453.36

Табела оркестарот Модерен декор Farmhouse кујна Салфетка Носители Дома декор Организатор Оркестарот Кујна

DEN 2054.40

Произведено во САД или Увезуваат.Овој повик врвот е лесно да се вклопи во било кој орган фигура.Тие се го

DEN 575.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Топ квалитетни материјали, услужни и

DEN 2140.80

√ Нула слој, кој го штити вашиот ТВ од Дете и домашни Миленици Усогласат двете страни на екранот и полек

DEN 503.76

Полиестер Секој панел мерки 52 инчен широк од 72 инчи долго.Овие voile завеси одговара на секој тип на дом ре

DEN 695.76

Пламен Retardant И ИзолацијаОва реле со висок квалитет пламен retardant школка, добра изолација перформанси.Без

DEN 395.52

Лесно планирам на шините за да се елиминира досадни snagging. Совршено влегува во собата на 12 туш прстени де

DEN 890.40

Удобен центар пати го прави презентации на лесен и едноставен за транспорт.Екстра пати згаснува штом пр

DEN 1471.20

Инаку ние ќе испрати секое парче во големината можете да изберете.Тоа е многу проводници еластичен мате

DEN 405.36

Рака лосион шише може да се примени за да се бања,кујна,хотел,КТВ и повеќе.Ширина : 3 【лесен за употреба】

DEN 1310.16

Карактеристики : Материјал : Metal Voltage : DC 12 VMaximum push / pull : Прибл.6 inch Weight : 990g Quantity : 1pc Package included1 x Линеарна Actuator

DEN 539.76

ISM, MMDS, WLAN, Wi MAX, TTL, CMOS компатибилен контрола, 7 V максимален напон, 27d Bm максимална влезна моќност...

DEN 9978.96

Категорија; МАК Autographed Разно Предмети.Russell Вилсон Autographed Сиетл Seahawks 12 Човек 3x5 12 Знаме RW Holo Акции #130717 Ако е

DEN 6959.76

Овој минијатурен тоалет е наменет да биде инсталиран во прав соба или во дополнителен бања каде простор

DEN 623.76

па велосипед телефон носителот нема да флип надолу или шаване наоколу.Прилагодливи Јава Перспектива : Н

DEN 1538.40

【БРЕНД ЕФЕКТ, НО ЕФЕКТИВНИ】иста unclog ефект како бренд, како што се гледа на ТВ, туку повеќе ефективни...