.

.

Со попуст
EOZY 5 Компјутери Бебе Девојка Turban,Бебе Лак Headwraps Новороденче Болница Капи

EOZY 5 Компјутери Бебе Девојка Turban,Бебе Лак Headwraps Новороденче Болница Капи

DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

5-1cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи 0. ✿ Прилики : Turbans за бебе девојки,совршен за фотографирањето、играње、капење и така натаму.Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. ✿ Материјал : 95% памук+5% spandex,ние choosed најдобар квалитет памучен материјал,спојувајќи spandex,добра еластична,удобно на вашето бебе да се носат.Еластична затворање.Ве молиме оставете малку боја разликата се должи на светлината. ✿ Една големина : Погоден за 1-3years стариот бебе,добар водат, удобен за бебето да се движат наоколу по волја.Ова новороденче headwrap се дизајнирани со лакови ќе го направи вашето бебе повеќе симпатична и симпатична. ✿ Симпатична дизајн : лак turbans за бебе ,прекрасна bowknot го прави вашето бебе повеќе модерен、атрактивен,убава headwraps е голема за во болница новороденче,безбедно и удобно.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе се реши за вас.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 239.76

Овие бутик коса лакови се направени од високо квалитетна најлон лента,тоа е за 3 Inch,овие коса лакови се

DEN 657.60

Удобен за бебето да се носат и ќе да им наштети или да се чувствуваат груби врз бебиња.Овие живописни бои

DEN 287.76

✿Кожата Пријателски бебе девојка коса бендот се направени од страна на средина материјал и исклучител

DEN 2224.80

Рачно Изработени Tiaras сребрена коронки, кои се рачно изработени,оваа круна е рачно изработени од страна

DEN 407.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 287.76

ГОЛЕМИНА – Околу 3.8 cm(од 1,5 инчи) во ширина, грб со гума бендови.Материјали : Лента, Кристал Бисери.Еластич

DEN 599.76

დ 100% Сосема нов и висок квалитет დ Одговара за Ремингтон Micro Screen 3 TCT MS31000, MS32000, MS33000, MS34000 დ Одговара на си

DEN 263.76

Материјал : Рачно изработени kint, филц, ткаенина цвеќиња со најлон еластична headband, некои цвеќиња со бисер

DEN 191.76

Многоцветни & Совршено се Вклопува 10 светла бонбони бои.Дијаметар од 4 cm,совршен мини големина за бебиња

DEN 138.72

【Супер Меки】Направен од висок квалитет на најлон, нема црвен знак лево на вашето бебе главата.Ќе бидет

DEN 38.64

100% Сосема Нов и Висок квалитет.Нетоксични и безбедно.На hairpin користи за да ги красат бебе девојка не само

DEN 575.76

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.СЛУЖБЕН ЛИЦЕНЦИРАНИ NCAA ПРОИЗВОД ВЕЗЕНИ КОЛЕЏ

DEN 191.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тоа е одлично за Велигде

DEN 239.76

Доаѓаат со 2 headbands и 1 заврши во пакет.Долго бран заврши е еластичен , нема да ја заврши вашите бебиња прем

DEN 239.76

ПАКЕТ : Едно парче бел бисер бебе девојки headbands.Ако имате било какви прашања,само контактирајте со нас,ни

DEN 191.76

Произведено во САД.Црвена Црвена Секој Лак Мерки Околу 3" со 2 1 / 2"; Лакови се приложува И да Алигатор Стил

DEN 263.76

Топлина запечатени рабовите нема да кавгата.Прилог : Wee Stay Не Се Лизга Клип.Приближна Големина : 5" x 3" (1 1 / 2

DEN 215.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 191.76

Глава турнеја низ 3640 cm;.ние препорачуваме 06 месеци бебето не се носи за долго време , бидејќи новородено

DEN 353.52

100% Полиестер.Увезени.Рака Мие.Место чисти.една големина одговара на повеќето.Оваа симпатична 3парче headba

DEN 334.80

♥ДА се НАПРАВИ со ЦЕЛ : ве Молиме овозможи наредби да се третираат во рок од 13 дена.Ние сме биле дизајнир

DEN 191.76

Глава турнеја низ 3640 cm;.ние препорачуваме 06 месеци бебето не се носи за долго време , бидејќи новородено

DEN 191.76

Глава турнеја низ 3640 cm;.ние препорачуваме 06 месеци бебето не се носи за долго време , бидејќи новородено

DEN 191.76

што значи голема глава големина на кујнски часовник тоа може да се водат оглед на фактот што ќе се проте