.

.

Со попуст
Utoolmart Професионална Алатка Торбичка,Оксфорд Платно Алатка Џебови, Тешки Алатка Организатор,Целосно Прилагодливи Работа Појас,Водоотпорен,Заштитна Работа Црна То?

Utoolmart Професионална Алатка Торбичка,Оксфорд Платно Алатка Џебови, Тешки Алатка Организатор,Целосно Прилагодливи

DEN 585.36

Од стока
Во магацинот

Дизајниран за удобност и заштита.【Материјал】- Направени од добар квалитет оксфорд платно,силна и водоотпорен.Совршен за уметности и занаети и домашни подобрување projects This алатка појас е совршен за столари, woodworkers, woodturners, electricians, machinists, господар техничари, механика, сликари, и секој кој работи на домашна проекти за подобрување на тревникот за нега, чистење и повеќе. 【Широка Примена】- Со класичен дизајн и врвна функционалност, тоа е одлична алатка торба за Столари, Roofers, Base Инсталација, Electricians, Gardeners или практично секоја област на работникот.И по цена, можете да имате еден за сите на вашите хобија и работа на проекти.Носат додека градинарство, бразилецот, bbqing, дрво или прави занаети од сите видови.Брзо ослободување тока е лесно да се зацврсти—не ремени или жици за да се врзуваат. 【Дизајн】- Целосно прилагодливи рамо, рака.Тоа ќе трае низ најтешките проекти.Направена од ултра-силна 600 D Оксфорд платно материјал, тоа е и солза и отпорни на абразија.Utoolmart Алатка Торбичка Алатка Organizers Description1.додека скратен го прави полесно да се пресврт, виткајте, клекни и се движи околу додека работите. 【Мултифункционален】- Мулти-џеб дизајн, можете брзо и безбедно да ги организирате вашите чекани, навртки, моливи, ножеви, клешти, screwdrivers или било какви други алатки во вашата лента со алатки.Штити облека против spills и на себе од летање остатоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 646.80

Најлон, Лепенка.Увезени.Со себе носи се што ви треба во еден торбичка.Има Sharpies, Пенкала и Моливи.Направен

DEN 2376.00

МАТЕРИЈАЛ : Солиден 1000 D Cordura изградба да трае цел живот.VERSITILE : Патентиран ЦЕЛ Систем за брзо закачите за

DEN 912.00

ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ : се Одделат и да ги организирате вашите мали делови и рачни алатки.МУЛТИЦЕЛ TOTE ТО

DEN 390.96

Мали димензии и лесен, лесен за носење и чување, лесен за употреба.Оксфорд ткаенина алатка половината то

DEN 311.76

Брзо ослободување тока прилагодлив појас со тока, што овозможува лесно прицврстување или unfastening, должи

DEN 2392.80

ESD безбедно, мека на допир рачка обезбедува безбедна задржете.Cushioned се справи со се зголемува работата н