.

.

Со попуст
McCook MC55 Целосна Танг Serrated Нерѓосувачки Челик Бифтек Нож во Собата, Црна + MCW11 Бамбус Сечење на Табли Поставени на 4 (Големи, 1711.40.8)

McCook MC55 Целосна Танг Serrated Нерѓосувачки Челик Бифтек Нож во Собата, Црна + MCW11 Бамбус Сечење на Табли

DEN 841.92

Од стока
Во магацинот

【Што млади луѓе Се】Mc Cook MC55 Целосна Танг Serrated Нерѓосувачки Челик Бифтек Нож во Собата, Црна + MCW11 Бамбус Сечење на Табли Поставени на 4 (Голема, 17"11.4"0.8"). 【MC55 Нож Блок Поставите】8-Парче кујна бифтек ножеви(4.5-инчен). 【ВРЕДНОСТ утврдена】Една бамбус сечење одбор (17x11.4x0.8) дојде со три пластични сечење душеци(15"x11.5"). 【ВИСОК КВАЛИТЕТ Бифтек Нож го Поставите】Изграден со целосна танг дизајн (едно парче од нерѓосувачки челик) за издржливост и рамнотежа и микро-serrated рабови за супериорен сечење. 【СО МЕТАЛНА РАЧКА】Овој голем сечење одбор го доби со метална рачка, кои го прават тоа лесно да се преземе и да го носат.Може да се стави тоа против ѕид или висат до тоа да се зачува простор.Mc Cook MC55 Целосна Танг Serrated Нерѓосувачки Челик Бифтек Нож во Собата, Црна + MCW11 Бамбус Сечење на Табли Поставени на 4 (Големи, 17"11.4"0.8").

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1596.00

Користењето На Оваа Клупа Што Лесно Може Да Се Обучуваат На Стомакот, Раката И Ногата На Мускулите Во Ис

DEN 6959.76

Овој минијатурен тоалет е наменет да биде инсталиран во прав соба или во дополнителен бања каде простор

DEN 1310.16

Карактеристики : Материјал : Metal Voltage : DC 12 VMaximum push / pull : Прибл.6 inch Weight : 990g Quantity : 1pc Package included1 x Линеарна Actuator

DEN 671.52

Ткаенини : Лесни и Дише, Брзсува и UPF 50 УДОБНО : Лесни одговара за максимална удобност при пешачење.Мека и

DEN 671.76

Отворено ТВ покрива.Информации за производот (Спецификација) : .Производ Димензија : 55inches (52 W x 31 H x 5.5 D инч

DEN 492.00

98inch Applicable сценарија : прав соби, бањи, спални, се случува надвор, патуваат, датира и на други места.Многу п

DEN 539.76

ISM, MMDS, WLAN, Wi MAX, TTL, CMOS компатибилен контрола, 7 V максимален напон, 27d Bm максимална влезна моќност...

DEN 445.68

2 Пакети со двете големини во SAE (5 / 64", 3 / 32", 7 / 64", 1 / 8", 9 / 64", 5 / 32", 3 / 16", 7 / 32", 1 / 4") и Метрички (1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8 мм)

DEN 1766.88

Едно парче на преодни стил складирање.Тој има правоаголен облик на структура со лифт врвот складирање и

DEN 695.76

Пламен Retardant И ИзолацијаОва реле со висок квалитет пламен retardant школка, добра изолација перформанси.Без

DEN 708.00

Компатибилност : ОЕМ# : 8174058010 s лесно да посебна школка па ве молиме да го прават тоа нежно ↓ 2 Откако ќе се

DEN 1356.00

Перница Говорник : Едноставно да се стави крај на вашата перница и да се поврзете со вашите уреди, а пото

DEN 838.80

⭐ТЕШКИДОЛЖНОСТ : Долгатрајни и висококвалитетни акрилик може да се користи за години и лесен процес на

DEN 1538.40

【БРЕНД ЕФЕКТ, НО ЕФЕКТИВНИ】иста unclog ефект како бренд, како што се гледа на ТВ, туку повеќе ефективни...

DEN 2054.40

Произведено во САД или Увезуваат.Овој повик врвот е лесно да се вклопи во било кој орган фигура.Тие се го