.

.

Со попуст
PetFX CannaLove Напредни Навлажнувачки Шампон

PetFX CannaLove Напредни Навлажнувачки Шампон

DEN 455.52

Од стока
Во магацинот

Моќен антиоксиданс комплекс намалува ефектите на предвремено стареење. 100% biodegradable и без суровост.Природна алтернатива за конвенционалните навлажнувачки шампони.Canna Love Напредни Навлажнувачки Шампон е природна алтернатива за конвенционалните навлажнувачки шампони.Природни ceramide промотори поддршка природно крзно и кожа авто-поправка.Природно Противалергиски - Нема соли, масла, алкохоли, сулфати, parabens и масла.Формулиран со масни киселини комплекс кој го имитира крзно и кожа е природниот липидите структура, која го неутрализира на штетните ефекти на дехидрација, изложување и слободни радикали штета.Комерцијален комплекс на масни киселини, протеини, краставица, жалфија, рузмарин, алое вера и коприва остава вашето куче мирис голема и го спречува сува flaking кожата.Canna Love Напредни Навлажнувачки Шампон е масни киселини комплекс, ексклузивно за возрасни коноп растителни екстракти, тесно го имитира крзно и кожа е природниот липидите структура, која го неутрализира на штетните ефекти на дехидрација, изложување и слободни радикали штета.Силна сепак нежни emulsifying агенти помош во отстранувањето на почвата и валкано, додека нејзината клучна масни киселини комплекс помага во спречување на крзно фоликул глад.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 347.76

нежно чистење и нежна нега, специјално развиени за деца на кожата и косата.p Hнеутрални и на тој начин се

DEN 335.28

Рачно изработени природен шампон.Омекнува косата за повеќе управливост.Пријател на косата и нема да се

DEN 239.76

Еколошки безбедно, концентрирани цврст шампон бар во biodegradable, пластикаслободен пакување.Направени со г

DEN 1103.76

Шампонот е деликатна формула чисти косата во длабочина, оставајќи светлина, свилен мека, сјајна, и лесно

DEN 383.52

Шампон чисти нечистотии, вишокот на нафта и производи startup додека rehabilitating косата со репаративните моќ н

DEN 599.52

Бања И Убавина.Ова е за 1 buc.Унисекс Kerastase Nutritive NutriThermique ТермоРеактивен Интензивна Исхрана Masque Deep Исхрана,

DEN 2217.60

Одличен извор на виталните хранливи материи.Лесно да се носат и препораки за излети или крши или филмов

DEN 2313.60

Природно Активна Состојка 100% .Не Амонијак.Лесна формула со природни екстракти.Пченка Шеќер : Испорача д

DEN 1281.60

9 Kg Бруто Тежина : 5.Човечки Облик Крива, Фитинг Вратот : Дизајнирани Според Аголот На Човечкото Тело И На

DEN 599.76

Добиете Мазна, хидрат и weighless коса со Алое Вера.ПостKeratin и Боја Грижа.Вегетаријанската и Органски.cabello suave

DEN 1292.88

Кромид Масло од Црно Семе & Зелен Чај, Масло го Стимулира скалпот, се промовира циркулацијата на крвта и

DEN 359.76

Сончогледово масло испорачува влага, мекост, сјај и заштита.Го зајакнува косата додека заклучување во и

DEN 2148.00

Нежно ги отстранува маст, масло и е безбедно за мириси и нечистотии без сушење на кожата или капут.Paraben с

DEN 1919.52

Значи, го добиете здрав изглед, gorgeously жив, и да се управува коса што го заслужуваат.Клинички Формула Коса

DEN 1682.40

Мирис : Цитрус & Сл (Tangerine, Смокви и Clary Мудрец на база на Мошус и Килибар).Црна Кањонот Argan Масло Коса Шампо

DEN 280.80

Тоа контроли губење на косата.Го стимулира нова раст на косата.Тоа ја храни косата и ја прави здрава.Иде

DEN 2099.76

➽ HARNN е Богородица Кокосово масло е прочистена органски екстракт преку традиционалните ферментација м

DEN 477.36

TRESemmé Шампон Keratin се Изедначи Бојата е keratin на косата третман е сулфат слободни, антиисчезнат шампон форм

DEN 334.80

Обидете се тоа ризик бесплатно без прашања и врвни услуги на клиентите.Немаш ништо да изгубите и вашето

DEN 210.96

12течност унца шише Neutrogena АнтиОстатоци Појаснување Шампон да помогне да се отстрани до 90% од тешки, dulling о

DEN 720.00

КП Апсолутен Поправка Шампон е дизајниран за поправка на оштетена и обоена коса.Збогатен со Keratin дека е

DEN 402.96

Тоа е специјално развиен за мрсна коса, коса, се уште ќе бидат меки на ден.Овој шампон може да се направи

DEN 372.00

Сончогледово Семе Екстракт : обезбедува UVA и UVB заштита за да се сочува и блескава боја.Кокосово Млеко : с

DEN 1056.00

✅Косата Да Падне Контрола Шампон Содржи Соја Протеин Кој Го Контролира Коса Кршење & Витално Значење За

DEN 1270.80

Оваа Хидратантен Шампон им помага на целта, поправка, хидрат заклучувањево влага, чиста боја vibrancy, светл

DEN 926.40

Чиста шампон направени со најдобрите хипоалерген состојки.Јојоба, Aloe, Кокосово, и Витамин Е Сите природ