.

.

Со попуст
Вакцинирани Добив Мојот Вакцина Headband, Headbands за Жените Дише Headbands,Пот Бенд Влага Wicking Sweatband Wristbands за Возрасни

Вакцинирани Добив Мојот Вакцина Headband, Headbands за Жените Дише Headbands,Пот Бенд Влага Wicking Sweatband

DEN 1792.80

Од стока
Во магацинот

МАТЕРИЈАЛ : Се направени од 100% полиестер влакна, ткаенина е мека, пријателски за кожата."Јас биле вакцинирани"headband има добра еластичност, може да се купи со доверба.Ја АПСОРБИРА ПОТТА : На headband е направен со посебна absorbant материјал .Пот бенд лесно се апсорбира потта од челото и образите, додека обезбедување на потребната заштита за вашата коса и да се задржи главата поладна и посува.ДИШЕ : Добро breathability може да ви помогне да ги задржи очите далеку од пот после напорно вежбање, потрошувачка далеку вода и се суши брзо, вие не треба да се избрише потта, кој ви заштедува време за време на вежбање.СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : На headband е еластичен, што може да се вклопи во вашиот шеф обемот добро.Совршен една големина технологија е донесен, кој може да се вложи мал притисок врз главата во соодветен обем, која е погодна за мажите и жените.ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНА : Машки и женски headbands се погодни за одење, трчање, планинарење, вежбање, велосипедизам, јавање, риболов, јога, фитнес, спортски, кошарка, одбојка итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 239.76

Имајте коса од вашето лице и пот надвор од вашите очи.Кој Е Најдобриот Подарок За Вашиот Пријател, Мајка,

DEN 239.76

Материјал : мека крпа, погоден за редовни големина, околу 25 см во должина.Удобно и лесно да се носат, оваа

DEN 359.76

Супериорен Влага Менаџмент Секој headband е направен со нашите Перформанси Мешавина материјал за да се обе

DEN 311.76

Влага Wicking : Со Овие Исклучителни Спортски Headbands, Вашата Пот Ќе Бидат Веднаш Се Апсорбира И Брзо Злите Дал

DEN 83.28

чешел headband пресврт јазол headband headband лак headbands 90тите години headband медицинска сестра headbands тери крпа headband ко

DEN 2133.60

Исто Така, Не Се Чини Дека Може Да Се Создаде Indention На Вашето Чело.Широк Бенд Е Одлична За Секоја Активнос

DEN 215.76

Дали сакате да се направи повеќе модерен и симпатична, овој голем лак headband е симпатична со кореја стил, д

DEN 407.76

Ве молиме да го носат според инструкциите.На перика headband се направени од храна одделение силиконски, ко

DEN 71.76

Прилагодливи еластична бенд со куки за перика / чипка фронтален / чипка затворање на одлуки.Димензии : Ши

DEN 239.76

100% Памук.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Официјално лиценцирани МАК производ.Сет вклучува

DEN 285.60

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 264.00

Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влага Далеку Од Од Веѓа

DEN 131.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 1113.60

Носи оваа headband ќе ги апсорбира сите пот пред да тече надолу од вашиот челото, ги апсорбира и мозоци пот, и

DEN 254.40

Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влага Далеку Од Од Веѓа

DEN 359.76

Практична коса додатоци комбинација : ќе добиете 8 парчиња метални обрачи во различни стилови и 3 парчињ