.

.

Со попуст
SupplySource Компатибилен 3ft USB PC Батерија Полнач Податоци SYNC Кабел се Користи за Замена за Nikon Coolpix P500 Камера

SupplySource Компатибилен 3ft USB PC Батерија Полнач Податоци SYNC Кабел се Користи за Замена за Nikon Coolpix

DEN 1092.00

Од стока
Во магацинот

✔Трајни и Одличен Квалитет, Супер Брзина, Поддржува high speed USB 2.0 уреди, Овозможува директно поврзување на компатибилни камерата на компјутерот преку USB конекција. ✔PLUG AND PLAY, Наместо на unplugging SD картичка или поврзување со Wi Fi за да даунлоадирате слики, едноставно поврзете камерата за да ја вашиот компјутер, лаптоп, да префрлувате слики брзо, и да се огледало на вашата камера за вашиот КОМПЈУТЕР. ✔Цената на пренос до 480 Mbps Кислород слободни бакар јадро со животната средина-пријателски рециклираат пластични USB 1.0, 1.1 и 2.0 компатибилен.Светлина и лесно да се носат. ✔Конектор големина : 8 Pin. ✔Кабел Должина : 3.3 ft/1 M.Supply Source Компатибилен 3ft USB PC Батерија Полнач Податоци SYNC Кабел се Користи за Замена за Nikon Coolpix P500 camera Notice : 1. Ве молиме осигурете се дека уредот пред цел.2. Ако користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност.Не го стави на кожата производи.3. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате дополнителни прашања.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 190.80

Сосема Нов Дел На Пакетот.За 3 Стапки( 1.5 М) во Должина.Најдобра Замена за оригиналната Олимп USB5 / USB6 кабел.

DEN 191.76

Овој кабел се користи за да даунлоадирате слики од камерата користејќи го USB порта на вашиот компјутер.Ma

DEN 549.60

Компатибилен со : Ricoh Pentax Камера РГ20 РГМ2 РГM1 Бренд нови HDMI кабел кабелот води, Замена на само, не е оригин

DEN 523.20

Компатибилен со : Sony Алфа a6000 a5100 a5000 Камера.Бренд нови HDMI кабел кабелот води, Замена на само, не е оригинал

DEN 1339.20

✔Трајни и Одличен Квалитет, Супер Брзина, Поддржува high speed USB 2.0 уреди, Овозможува директно поврзување на

DEN 1103.76

Ова Ддопрете до 7пински Моќ Кабел за Tilta ЈадроM Следат, Фокусот на Леќата Моторен Систем ви овозможува да

DEN 249.36

5 mm машки 3,5 мм машки, кабел се користи за директно поврзување на камерата и блицот.Добар контакт перформ

DEN 688.80

Генерички USB PC Податоци Sync Кабел се Користи за Замена За Nikon Coolpix Камера УЗE6 УЗE16 УЗE17 CUBICELL ТЕХНОЛОШКИ прои

DEN 319.20

Ова е 75 Ohm RG174 коаксијален SDI Кабел, кој се користи за да се поврзете на било која опрема со SDI влез и излез

DEN 167.76

Исто така Компатибилна со Олимп SZ10 SZ11 SZ14 SZ16 SZ20 SZ30 MR SZ31 MR, SP310 SP320 SP350 SP500 UZ SP510 UZ SP550 UZ SP560 UZ SP565 UZ SP570 UZ SP590 UZ SP610 U

DEN 959.76

Таа работи како замена за Звучни Уреди XLWPH3 AC Адаптер за 702 T recorder 12 V излезна Моќ, таа работи за SD702 / 744t, Mix P

DEN 119.76

Компатибилен Со : JVC Everio GZMG633 GZMG630 GZMG610 U / S / AU / BU / S Сосема Нов, Висок Квалитет AV / TV Out Видео Кабел / Доведе.К

DEN 527.76

100% Сосема Нов.Фолија и Плетенка Екранировка за да се намали EMI / RFI Пречки.Извртени Пар изградба за да се о

DEN 1823.76

Може да се прилагодите на кабел според вашите барања.Секој кабел ние произведуваме строго е тестирана и

DEN 271.20

Се надевам дека ќе имате добро време за шопинг во SZRMCC, ви благодариме! ! !.Може да се прилагодите на кабел

DEN 167.76

【Широко Компатибилен 】 камерата кабел cpmpatible со Дигитални SLR dslr фото D3200, D3300, D5000, D5100, D5200, D5300, D5500, D7100, D7200, D

DEN 648.00

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1946.40

NEUTRIK 3pin Мини XLR Машки да XLR 3pin Женски Аудио Кабел.Се користи За Blackmagic Џеб Кино Камера 4 K / 6 K (BMPCC 4 K / 6 K) & BMD Ви