.

.

Со попуст
Ambesonne Овошје Куче Кревет, Круша Парчиња Летна Свежина, Сочни и Вкусни Витамин Храна Мек Тон Цртежи, Трајни Перат Мат со Декоративни Ткаенини Маска, 48 x 32 x 6, Корали и Ж?

Ambesonne Овошје Куче Кревет, Круша Парчиња Летна Свежина, Сочни и Вкусни Витамин Храна Мек Тон Цртежи, Трајни

DEN 4799.76

Од стока
Во магацинот

Можете да подарок на вашиот семејството или пријател, роднина, или себе си.Долготрајни смели бои отпорно на гребење се покрива со една убава печати на.Најдете совршен подарок за вашето домашно милениче љубовник пријател, виш куче сопственик дечко, или мачка мајка меѓу нашите маса износ на дизајни за денот на Благодарноста, Божик, Нова Година, Денот на Вљубените, и други празници.Ние не користат боја супстанција да му наштети на здравјето на домашните миленичиња, деца и семејство.Ortopedic удобност.Животните-friendly дизајн ќе биде во совршена состојба по неколку години на употреба.Направени од - Висока еластичност дното пена со квалитетот Виско пена на горниот перница.Може да се добие совршено се вклопуваат за бавно и тешко да се движи домашни миленици, или ако имате повеќе активни пријател може да се добие кревет со многу простор.Отпорен на гребење ткаенина покрива со патент затворање.Тие се патентите и на долниот и горниот дел.Мерења - 48" долго x 32" широк x 6" висока.Фен безбедно.Сликите ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но, поради разликите во pc монитори, не може да биде благо боја разлики помеѓу производот и на слика.Железо лесно.На дното е не се лизга. %100 Полиестер капак.Декоративни, смели, и живописни графики на креветот дозволува одредена флексибилност во места каде што може да се стави на вашиот кревет.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 4799.76

Мерења 48" долго x 32" широк x 6" висока.Декоративни куче и мачка во кревет со трајни печатена корица.Направе

DEN 825.60

48"X29" СИНА БОЈА Овој голем рамен покрие големина е дизајниран да одговара на 3 крал или џамбо големина на

DEN 1679.76

Мерења 24" долго x 16" широк x 6" висока.Печатени Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печ

DEN 614.40

%100 Полиестер капак.Декоративни куче и мачка во кревет со трајни печатена корица.Ние не користат боја су