.

.

Со попуст
Fuji Планински Предели Перење Кошница Голема Крпа Организатор Торба Кошница Количка за Перење Забавува со Рачки

Fuji Планински Предели Перење Кошница Голема Крпа Организатор Торба Кошница Количка за Перење Забавува со Рачки

DEN 599.76

Од стока
Во магацинот

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На перење кошница со димензии 15.9" L x 11,8" W x 19.3" H (40.5 cm x 30cm x 49cm ) има голем 60 L капацитет.САМОСТОЈНА ЕФЕКТ : Едноставно се водат на перење забавува надвор и да ја поправите на четирите агли на кошница со загради,тоа ќе застане и да се задржи во исправена позиција по сопствена.РАСКЛОПНА ДИЗАЈН : На количка за перење кошница може да биде укината за простор за заштеда на чување кога не е во употреба.Идеален за колеџ домови, campers, станови, апартмани, хотелот употреба, бебе градинки, нови простории и шопинг.ИЗДРЖЛИВИ се СПРАВУВА : На перење облека кошеви имаат силни и издржливи рачки за удобен носи со една или две раце за да лесно да транспорт содржината нагоре и надолу по скалите или на laundromat. 100% Водоотпорни Fabric Making на перење забавува лесно да се чисти со едноставно користење на влажна крпа и го избрише тоа.Отстранлив Поддршка : цевки во агол,таа ќе застане и да се задржи во исправена позиција по сопствена.Голем Capacity Dimensions : 15.9" L x 11,8" W x 19.3" H (40.5 cm x 30cm x 49cm )Тоа може да го чувате вашето семејство облека,крпи и деца' кукли,играчки.итн.Тоа ќе биде вашиот најдобар помошник кога ќе се организира соба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 503.76

6 x 11 Во / 51.Зошто да Изберете ALAZA Перење Кошници? ¡¤ Голем капацитет да се приспособат на сите ваши перење

DEN 527.76

Совршен подарок за Родендени,Годишници, Партии, Свадба за вашето семејство и пријатели.Ние нудиме 2 голе

DEN 4631.52

Наместо фрлање валкани алишта на подот, може да се стави сите ваши перење во перење попречи да се задржи

DEN 623.52

{Постабилна И Издржливи} : внатрешноста на кошница е фиксна со загради, задебелена дното, постабилна и из

DEN 503.76

Материјал : Оксфорд ткаенина.Не само тоа, исто така, има широк опсег на употреба Примена : Тоа може да бид

DEN 2121.60

ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН голем памук складирање кошница е опремен со удобни рачки, мека на допир, и може лесно и

DEN 203.52

Спецификации : ❤ Шупливи од кошница дизајн, едноставни и стилски.Доаѓа со suckers за лесна инсталација.Висо

DEN 535.20

❀Големина : Околу 37*26*22cm, многу погодна за чување на дребулии и изработка на соба чисти ❀Материјал : Изра

DEN 1118.40

◆Материјал:Оксфорд ткаенина + Пластика ◆Големина:12 ◆Тешки материјали : Двоен слој 600 D оксфорд ткаени

DEN 1836.00

Оркестарот : исклучителна модели се направи перење кошница изгледаат слатко и додадете сценографијата

DEN 542.40

Во внатрешноста на чување на кошница,тоа е водоотпорен и не треба да се грижите за ставање облека во кош

DEN 839.76

Ве Молиме Бидете Сигурни Дека На Големината Пред Цел На Оваа Перење Кошница.5 Cm (Висина) X 32 См (Дијаметар),

DEN 1519.20

Изработени од Екопријателски лен & памучна ткаенина, лесни & трајни, Со водоотпорен ЈП внатрешен, што за

DEN 369.60

【Уникатен Desig】 Иновативни внатре графички дизајн ви дава стереоскопски 3 D визуелни искуства.【Функ

DEN 599.76

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе

DEN 599.76

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе

DEN 1225.68

3 СЕКЦИИ : Ова перење кошница може да им помогне на вас и вашето семејство да се направи разлика валкана о

DEN 887.76

Големина:голем дијаметар што е погодно за вчитување облека : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm.Материјал:300 D Оксфорд

DEN 4786.08

★Направени од здрави и незагадувачките материјали, без мирис, трајни, долг животен век, погоден за разл

DEN 533.76

Производителот гаранција може да не се применува.Направен од метал и висок квалитет на ткаенина.Должин

DEN 647.76

бебе измет има тенденција да дамка оние тимови ние мајки љубов 14in Миење Одлично за миење на рацете маск

DEN 1007.52

Помага да се задржи вашата валкана облека чиста, вашиот простор чисти, и вашите валкани алишта надвор од

DEN 839.76

Погоден За Семејството Да се Продавница Валкана Облека за Перење,Сместени Во детската Соба на Продавни

DEN 1276.80

Лесно за чување,лесен и доволно големи за да се носат многу алишта.Најдобро перење кошница на пазарот.Из

DEN 599.76

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе

DEN 887.76

Големина : голем дијаметар што е погодно за вчитување облека : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm.Материјал : 300 D Оксфорд

DEN 575.76

5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.9 инчи (49x30x40.МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд т

DEN 382.80

5 инчен кој лесно содржи перење.Ве молиме да се стави на облека во тесни опсег, складирање кошница не ќе н