.

.

Со попуст
fitBAG Trachten Edelweiss Обичај Прилагодени Ракав за Acer Течни Z630 / Z630S. Парична казна Одговараат на Ткаенина Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот

fitBAG Trachten Edelweiss Обичај Прилагодени Ракав за Acer Течни Z630 / Z630S. Парична казна Одговараат на

DEN 143.76

Од стока
Во магацинот

Handsewn за совршено се вклопуваат за Acer Течни Z630 / Z630 S.Оваа торба само ќе одговара на Acer Течни Z630 / Z630 S без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Многу убаво 3-edelweiss везови.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1783.20

Handsewn за совршено се вклопуваат за Гасеница Мачка S61 Оваа торба само ќе одговара Гасеница Мачка S61 без ник

DEN 239.76

Премиум Квалитет лесен материјал 2 начин zip обезбеди лесен пристап.Мека и издржливи внатрешниот материј

DEN 311.76

[2во1 МУЛТИФУНКЦИЈА на ДИЗАЈНИРАЊЕ] Mandala цвет случај стил со 9 Места(со ПРОЕКТ прозорец слот),3 долго внатр

DEN 552.00

Штитат од несакани испакнатини, Камера, случајно капки, абразија, гребнатини, модринки, dusts и дамки.Годин

DEN 1324.80

Контактирајте со нас пред купување ако сакате да продолжите со користење на еден од вторите.Оригинални

DEN 1171.20

Стилски компјутер перниче е многу погодна и за деловни патувања, канцеларии, студии, предавања, хотели,

DEN 359.76

※【ТОРБА ДИМЕНЗИЈА】 : ЛАПТОП РАКАВ СЛУЧАЈ КЕСА ДИМЕНЗИИ : Лаптоп Сметководствена Ракав Случај Торба За

DEN 184.56

Одговара на Секој паметни телефони : Телефон држачот на компатибилен со i Phone,Samsung Галакси,и сите повеќет

DEN 239.76

Силен и издржлив материјал со заштита на вашите картички, и не падне.Дизајнот е уникатна ти носи мода ек

DEN 1804.80

Класификација : Виси Чанта, Мобилни Торбичка, Pocket Feature : Трајни и удобно материјал.Функција : Трајни и удо

DEN 263.76

Надворешни Димензии : 12.2" x 8.7" x 0.8" / 31 x 22 x 2 см, Внатрешни Димензии : 11.8" x 8.3" x 0.8" / 30 x 21 x 1,5 см.На површината

DEN 669.60

Производ Перформанси : Секој Мобилен Паричник Има Мала Торбичка Што Го Прави Лесно Да се Носат Најважни

DEN 1754.40

【СО РАКА КАРАКТЕРИСТИКИ】Преносни рамо, рака може да ви помогне да го носат вашиот i Pad со повеќе безбеде

DEN 191.76

Handsewn за совршено се вклопуваат за Razer Телефон.Оваа торба само ќе одговара Razer Телефон, без никакви дополн

DEN 184.56

Handsewn за совршено се вклопуваат за Huawei Чест 7 X.Оваа торба само ќе одговара Huawei Чест 7 X без никакви дополни

DEN 263.76

Сè на дофат на Вашите Прсти : Клучеви?Мобилен телефон?Паричникот?Доби ем сите!Откако овој паричник е инс

DEN 1989.60

Функција : Трајни и удобно материјал.5 cm (4 инчен x 8 инчен).Големина : 10.Класификација : Виси Чанта, Мобилни

DEN 1812.00

Материјал И Големина На : Назад На Телефонот Кредитна Картичка Во Држачот Е Направен Од Висок Квалитет Н

DEN 263.52

Голема заштитна мобилен телефон торбичка за шопинг, датира, брзо надвор, ноќта, велосипедизам, пешачење,

DEN 2287.20

Ултра тенок .5mm и обичај се вклопуваат.Совршен објект ако сте во потрага за еден тенок вклучите телефоно

DEN 2035.20

Големина : 10.Совршен за вас и вашите пријатели да се земе било каде без да го држите телефонот и натпрева

DEN 669.60

Квалитет карактеристики : Стручно пораби и совршено се вклопуваат за Sony Xperia 1 II Поединечно рачно изработ

DEN 167.76

Совршено се вклопуваат за i Phone 5 S и задржете тоа сигурно.Целосен пристап до сите порти и копчиња.Слотови