.

.

Со попуст
FineMolds 1/48 втората светска војна РАФ Авиони Seatbelt Set - Пластични Модел за Градење Комплет # NC6

FineMolds 1/48 втората светска војна РАФ Авиони Seatbelt Set - Пластични Модел за Градење Комплет NC6

DEN 786.96

Од стока
Во магацинот

Пребарување ефикасно преку оваа листа не е лесна задача, затоа се решив да се создаде водич за тоа како да го прочитате парична Казна Калапи модели именување на конвенцијата.Decals се вклучени за дополнителни детали и реализам.Боја, цемент и алатките кои се потребни, но не се вклучени.На дојдоа во различни скали со почеток во 1/20 и завршува во Морнарицата садови детали во 1/700 скала.Што може да се види собранието инструкции и сликарство шема вклучени.Делови се пластични текстура за да личат на други материјали.Ентериерот на секој комплет може да биде зголемено користење посветен на фото-гравиран елементи дизајниран заедно со колекции себе.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 287.52

Материјали : ABS, Како на првата слика се покажува, не се вклучуваат другите модел.Нови општи 3 D печатење н

DEN 286.80

Подоружје може да се користи за да се држат оружје и други додатоци.Компатибилен со слика пораст ефект д

DEN 1443.84

(В) SOTSU / ИЗГРЕЈСОНЦЕ.Погодни за возраста 8 или повеќе.Скала : 1 / 144 Јапонија Увоз.Јапонски BANDAI производ.Gunda

DEN 1743.60

Овој модел комплет може да бара собранието и сликарство.Цемент, алатки и боја не се вклучени.Содржи мали

DEN 1740.00

Материјалот што се користи е меѓународно признат висок квалитет смола, фино обликувани, нетоксични и бе

DEN 592.80

Тркач x4, налепница.Вклучува огнена сила делови!.Производот го носи службен Bluefin Дистрибуција на логото.П

DEN 767.76

Материјалот што се користи е меѓународно признат висок квалитет смола, фино обликувани, нетоксични и бе

DEN 1223.76

Материјалот е меѓународно признат висок квалитет смола со парична казна во калапи.Производот слика е р

DEN 336.00

Овој материјал е меѓународно признат висок квалитет смола со парична казна во калапи и средна цврстина.

DEN 353.76

Овој модел комплет може да бара собранието и сликарство.Цемент, алатки и боја не се вклучени.Содржи мали

DEN 1789.68

Висок квалитет на 0,2 мм не ' рѓосувачки челик и издржливи користење, обновливи и лесно да го исечете.Цело

DEN 1855.20

Материјалот е меѓународно признат висок квалитет смола со парична казна во калапи.Производот слика е р

DEN 1267.44

Вклучува 17.7 инчен Vegetto меч.Спојот на Goku и Вегета да се спротивстави на Majin Buu користење на "Potara", свети арте

DEN 2198.40

Неверојатни детали и прекрасен DIY искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат сло