.

.

Со попуст
Чоколадо Brown & Clear [Камен Repairezy] - Мермер Countertop Поправка - Гранит Цвест Додатен

Чоколадо Brown & Clear [Камен Repairezy] - Мермер Countertop Поправка - Гранит Цвест Додатен

DEN 683.76

Од стока
Во магацинот

ПОПРАВКИ на СИТЕ ВИДОВИ НА КАМЕН; Употреба на секој природен камен површината вклучувајќи гранит, мермер, кварц, варовник, caesarstone, травертин, како и некои вештачки камен површини.Countertops, ѕидни плочки, подни плочки, бањи и тоне.МЕШАВИНА од БОИ за ДА ОДГОВАРА на ЗРНО : Камен Repairezy доаѓа во различни бои, кои може лесно да се користи за да одговара на зрно од било камен површината.Мешавина од бои за уште боја натпревар или да ја користите како боја за да одговара на speckles во зрно.Користете го за пукнатини и чипс, поправка недостатоци, а исто така и како цвест додатен.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ; Чисти, се применуваат една капка, ниво, и да се избрише.Тоа е толку едноставно!Уште подобро, доаѓа во рака, џеб големина .43floz / 12.9 ml цевка.Плус, тоа е отпорен на вода и вода растворлив.ДОЛГОТРАЈНИ ПОПРАВКИ : : Unqiue нанотехношка продира длабоко во порите на dmagae за структурни одделение лепливоста.Поддржани од страна на Живот Издржливост Заштита.Вода растворлив.Не-токсични.Може да се drilled и изшкуркан.Бел Камен Repairezy е одлична за одредување на чиста бела countertop недостатоци и плочка поправка, или да ја користите како гранит цвест додатен.Јасно може да се користи за поправка на гребнатини и оштетени застаклени површини.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 507.84

Крај : Pine Size : 50g.Велика БРИТАНИЈА Не 1 Рака и Моќ Алатка Продавачот.НАЈДОБРИТЕ БРЕНДОВИ ПО НАЈДОБРИ ЦЕНИ.Dr

DEN 1072.56

Ви благодариме!Ве молиме овозможи 13мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Отстранлив чекан г

DEN 507.84

Крај : Mahogany Size : 50g.Велика БРИТАНИЈА Не 1 Рака и Моќ Алатка Продавачот.НАЈДОБРИТЕ БРЕНДОВИ ПО НАЈДОБРИ ЦЕН�

DEN 575.76

Пред се меша и се подготвени да ги користат.Зема дамка како тврдо дрво.Обврзници цврсто и песоци лесно.В�

DEN 300.00

Брзо Сушење.FreezeThaw стабилна.цврста, Сигурна, и Сигурен.Нема Отпад.Потребно Било Познато Заврши Грб.Timbermate

DEN 400.80

Две додатен панел рамки мора да се користи.Станот.Се користи за шкафче.Овој тип на Производ име е Tennsco LFF37

DEN 811.20

15" Ширина 28" Длабочина 40 4" Висина 6 Отвори.Овој тип на Производ име е Tennsco Картичка & Мултимедијални Датоте

DEN 974.40

Две додатен панел рамки мора да се користи.Станот.Се користи за шкафче.Овој тип на Производ име е Tennsco LFF17

DEN 215.76

Пополнете Стапчиња се соодветни за повеќето затворен апликации, додека без облека ќе дојде во контакт и

DEN 507.84

Крај : Темно Yew Size : 50g.Велика БРИТАНИЈА Не 1 Рака и Моќ Алатка Продавачот.НАЈДОБРИТЕ БРЕНДОВИ ПО НАЈДОБРИ �